Ayakkabı Bayilik

LUMBERJACK Ayakkabı Bayilik

LUMBERJACK Ayakkabı bayilik
LUMBERJACK Ayakkabı bayilik
Bayilik.Gen.tr

LUMBERJACK AYAKKABI

Lumberjack Ayakkabı 2012 yılında Ziylan grubu tarafından satın alınmıştır. Lumberjack Temmuz dünya tarafından sevilen ve adı duyulmuş bir markadır. Bir Türk firma olan Ziylan grup tarafından satılmaz almayı başarmış olan bu marka şimdilerde flolar da satılmaktadır. Kullanım alanına ve amacına giderek geliştiren ve genişleten Lumberjack Ayakkabı uluslararası alanda oldukça büyük bir başarıya sahiptir.

Lumberjack markasını satın alan Ziylan Grup da uluslararası alanda Türkiye’yi gayet güzel bir şekilde temsil etmektedir. Markanın üretimine devam edilmekte ve gerekli her koşul sağlanmaktadır. Marka tüm bayilikleri ve içinde çalışanlara istihdam sağlamakta ve gerekli iş imkanları için çalışmalarına fırsat vermektedir.

Gelecek her türlü hizmette ve oluşturulacak her türlü iş imkanından Çalışmalara devam edilmekte ve bayilik şartlarına uygun olarak düzenlenmesi gereken noktalar dikkat edilmektedir. Ziylan grup bünyesinde barındırdığı 7 şirket ve toplam 5 bin kişiye sağladığı iş imkanları ve istihdam fırsatıyla dikkatleri üzerine çekmekte ve yaptığı üretim konusunda da başarısını kanıtlamaktadır.

Ürettiği ürünler belli bir resim anlayışındaki severiz hayırlı olarak kontrol edilmektedir. Türkiye üretimden gelen gücünü satışta da kullanarak gerekli Pazar imkanı sağlamakta ve çeşitli markaları kendine çekebilmektedir. Tüm bunların yanında edindiği tecrübeler ve yaptığı ürünlerle adından sıkça söz ettiren bir marka olan Lumberjack Ayakkabı Bayilik konusunda da oldukça detaylı bir inceleme ve dikkatli izlenimler sayesinde adından söz ettirmektedir.

Bayilik için başvuruda bulunmak isteyenler markanın sitesine girerek ilk başvuru yapabilirler. Ayrıca alım satım ve dağıtım olarakta dikkat çeker.

İşinde tecrübeli uzman kadrosu ve Yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir firmadır. Özellikle botlar konusunda tercih edilen markaların başında gelir. Sağlam dış yapısı su geçirmez özelliği ve kalın tabanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Tüm bunların yanında bir Türk firması tarafından satın alınmış olması da diğer bir avantajdır. Hem Türkiye’nin adını daha çok duyulmasına hem de adını duyurmuş ve kendini kanıtlamış bir markayı satın alarak kendini kanıtlamayı başarmış bir firmanın gelişmesine katkı sağlamıştır.

Lumberjack Ayakkabı Bayilik verirken en çok dikkat ettiği noktaların başında iletişim becerisi ve işteki sorumluluk anlayışı gelir. Çünkü bu konularda iyi olan bir işletme Lumberjack markasının ismini de yanına alarak kendini kanıtlamayı başarır. Sizlerde Lumberjack Ayakkabı Bayilik istiyorsanız öncelikle internet sitesinden başvuru yapmanız daha sonra ise gerekli konuşmalar gerçekleştirip yüz yüze konuştuktan sonra bayiliği alarak kendinizi Lumberjack Ayakkabı ailesinin bir üyesi olarak tanıyabilirsiniz.

Lumberjack Ayakkabı Bayilik şartları

  • İlk başvurunun internetten yapılması
  • İletişim yönü kuvvetli işletme sahipleri
  • Gerekli sermaye
  • Müşteri memnuniyetini önemseyen işletmeler
  • Dikkatli davranan işletme sahipleri
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap