Bayilik Veren Akaryakıt İstasyonu Firmaları ve Yağ Markaları

Lukoil Bayilik Şartları

Lukoil bayilik şartları
Lukoil bayilik
Bayilik.Gen.tr

KALİTELİ MADENİ YAĞ İLE UZUN YOLLAR

Uzun yol şoförlerinin en çok önem verdikleri husus araçlarının uzun mesafeli yollarda dayanmasını ve güç kaybetmemesini sağlayacak yağ kullanılır. Ülkemizde pek az yağ markası uzun yol kat eden araçlar için tam koruma sağlamaktadır.

Lukoil markası kaliteli madeni yağ ürünleri ile otobüs ve ağır vasıta şoförlerinin ihtiyaç duydukları maksimum korumayı sağlamaktadır. Akaryakıt istasyonunuzda veya oto tamir servisinizde yağ değişimi işlemlerinde kaliteyi tercih etmek isteyen müşterilerinize lukoil markasını tavsiye edebilirsiniz.

Lukoil Bayilik şartları kapsamında gereken tüm koşulları yerine getiren akaryakıt istasyonları ve oto tamircileri lukoil ürünlerinin satışını yaparak hem kaliteli madeni yağları müşterileri ile buluşturabilirler ve hem de müşteri potansiyellerini geliştirerek yüksek oranda cirolar elde edebilirler.

Bunun için yapmanız gereken sahibi olduğunuz akaryakıt istasyonunu veya oto tamir firmanızı belirtilen şartlar dâhilinde revize ederek lukoil markasını en iyi şekilde temsil edecek hale getirmenizdir. Lukoil bayilik şartları; hem ana firmanın ve hem de bayinin marka değerini yükselten koşullardan oluşmaktadır.

Firmanın internet sitesi üzerinden de bilgi alabileceğiniz Lukoil bayilik koşulları hakkında aşağıda kısa ve öz bilgiler verilmiştir. Belirtilen şartlar dâhilinde lukoil madeni yağlarının satışını gerçekleştirebilirsiniz.

* Lukoil firmasının olmazsa olmaz şeklinde tabir ettiği ilk ve en önemli şartı; firmanın ürünlerinin satışı yapacak olan akaryakıt istasyonunun veya oto tamir firmasının herhangi bir nedenden ötürü cezai işlem görmemiş olmasıdır. Daha önceden kaçak akaryakıt satışı yaptığı veya kaçak yağ kullandığı tespit edilmiş olan firmalar ile Lukoil firması sözleşme yapmamaktadır.

* Lukoil firması satışın yanı sıra bayilik anlaşması yaptığı firmalardan ürünlerin tanıtımı ile ilgili çalışmalar da beklemektedir. Örnek vermek gerekirse firmadan gelen insert ve broşürlerin bulunulan çevredeki ev ve işyerlerine dağıtımından ilk olarak bayi sorumludur. Hatta bayi yetkilileri gerektiğinde çevredeki işyerlerine ziyaretler gerçekleştirip lukoil markası hakkında bilgi vermeleri gerekmektedir.

* Oto tamir firmaları yaptıkları tamir işlemleri esnasındaki yağ değişimlerinde mutlaka lukoil markasının ürünlerini kullanacaklardır. Gelen müşterilere de lukoil markasının farkları gerektiğinde uygulamalı olarak araç üzerinde gösterilecektir.

Lukoil bayilik koşulları hakkında detaylı bilgi firmanın internet sitesinde yer almaktadır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap