Bayilik Veren Akaryakıt İstasyonu Firmaları ve Yağ Markaları

Lubrico Yağ Bayilik Şartları

Lubrico Yağ Bayilik Şartları
Lubrico Yağ Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Lubrico Yağ ile ARAÇLAR İÇİN TAM KORUMA

Motor yağları araçların motorlarını koruyan ve yıpranmalarını önleyen ürünlerdir. Motor yağı eski olan ve motor yağı seviyesi düşük olan araçlarda pistonların sürtünme etkilerini azaltacak başka bir sistem bulunmadığından araçların motorları yatak sarma olarak tabir edilen arıza ile karşılaşmakta ve kullanılamaz hale gelmektedir. Bu nedenle araç motorlarında madeni yağların kullanımı oldukça önemlidir.

Lubrico Madeni Yağ; her marka ve model araçların motorları için en üst düzeyde koruma sağlayacak bir madeni yağ markasıdır. İster benzin istasyonunuzda veya isterseniz oto tamir atölyenizde Lubrico Madeni Yağ Bayilik Şartları doğrultusunda kaliteli madeni yağ ürünlerini satabilirsiniz. Lubrico üstün performanslı yapısı sayesinde pistonların arasına tam olarak nüfuz ederek maksimum koruma sağlamaktadır.

Lubrico Madeni Yağ Bayilik Şartları içerisinde belirtilen tüm şartları yerine getiren firmalara ürünlerini satma konusunda bayilik veren Lubrico Madeni Yağ; yılların verdiği tecrübe ile özellikle uzun yol şoförlerinin ilk tercihi konumundadır. Özellikle ülkemizde gece gündüz demeden yolculuk yapan otobüs ve ağır vasıta şoförleri için en önemli husus motorun uzun çalışma sürelerine dayanmasıdır. Bunun için de Lubrico Madeni yağ ürünleri tercih edilmelidir.

Lubrico Madeni Yağ Bayilik Koşulları doğrultusunda firmanın kaliteli ürünlerinin yetkili satıcısı olmak isteyen şirketlerin sahip olmaları gereken şartlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

– Öncelikle Lubrico markasının satışını yapacak firmanın akasyakıt istastonu olması durumunda mevcut durumda kaçak akaryakıt satışı yapmamaları ve daha önceden kaçak akaryakıt satışı nedeniyle herhangi bir cezai müeyyide almamış olmaları gerekmektedir. Benzer şekilde Lubrico markasını temsil edecek oto tamir şirketlerinin de kaliteli hizmet sunan araç tamir merkezleri olmaları gerekmektedir.

– Bayilik isteyen firmanın yakın çevresinde Lubrico ürünlerinin satışını yapan başka bit bayinin olmaması temel esas olarak belirlenmiştir. Ancak bahse konu yakın çevrenin belirlenmesinde bulunulan ilin nüfusu ve müşteri potansiyeli de dikkate alınmaktadır.

– Lubrico Madeni Yağ Bayilik Koşulları içerisinde bayilerin dikkat etmeleri gereken en önemli husus özellikle tamir atölyelerinin yağ değişimlerinde Lubrico markasını tercih etmeleri ve müşterilerini ikna etmeleri gerektiğidir. Yüksek getirili kazanç ve % 100 müşteri memnuniyeti için tek marka Lubrico.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap