Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Şartları

Lezizhan çiğköfte bayilik şartları
Lezizhan çiğköfte bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

LEZİZHAN ÇİĞKÖFTEYİ TANIYALIM

2006 yılında kurulan firma bayilikte vermektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve lezzet ile çiğ köfte sevenlerin vazgeçilmezi olan Lezizhan çiğköfte, Gaziantep yöresinin esmer bulgurunu kullanır. Aynı zamanda bayilik veren firma, çiğ köftenin orjinalinde kullanılan etin zaman içinde bakteri üreterek bozulma ihtimali olduğundan yaptıkları çiğ köftede et kullanmaz. Lezizhan çiğköfte insan sağlığına zararlı olmayan ve sağlıklı malzemeler kullanarak yaparlar.

Etsiz yaptıkları çiğ köfte daha uzun süre saklanabilir. Bayilik veren firma, hiçbir ürününde katkı maddesi ve trans yağ kullanmaz. Lezizhan çiğköfte tamamen doğal malzemelerle hazırlanır. İnsan, ürün, hizmet politikası ile hareket eden firma, müşterilerini istekleri doğrultusunda hareket eder. Bayilik veren firma lezzetini kullandığı 23 çeşit baharattan alır. Damak tadının vazgeçilmez baharatlarını çiğ köfte ile harmanlar. Helal gıda belgesine sahiptir.

LEZİZHAN ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Lezzetin durağı olan Lezizhan çiğ köftenin bayiliğini alarak, bunca yılın tecrübesine ve marka ismine sahip olmuş olursunuz. Firma bayilik almak isteyenlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bulunduğunuz ile bu lezzeti taşıyabilirsiniz. 0 546 660 306 nolu telefonu arayarak akılınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Çok küçük meblağlar ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Franchising paketlerinden sizin için en uygununu seçerek işe başlayabilirsiniz. Bütçenize en uygun paket hangisi ise, bulunduğunuz ilde, mekânı tuttuktan sonra şubeyi açabilirsiniz. Temiz ve titiz olmanız bayilik için yeterlidir.

Firma yeni bayilik açmak isteyenlere avantajlı kurulum paketleri sunmaktadır. Avantajlı kurulum paketlerinin ücretlendirmesi 2500 TL, 3500 TL veya 4500 TL’ye kadardır. Bu paketlerin en küçüğü olan 2500 TL’lik paketin içinde;  1,5 mt Soğutmalı Çiğköfte Dolabı, 1,5 mt Hazırlama Tezgâhı (Banko),2 Masa, 4 Sandalye, Tartı, Bıçak, Kesme Tahtası, Baskılı Poşet, Baskılı Kağıt, Dürüm Kağıdı, Eldiven, Çiğköfte Tepsisi, Streç Kutusu, Sos Kabı, Önlük,  Şapka, 25 kg Çiğköfte bulunur.

Bunun dışında 2 çeşit daha bayilik fırsatı vardır.3500 TL ve 4500 TL’lik paketlerde 2500 TL’lik pakette olanların dışında; polikarbon tabela, cam giydirmeleri, dükkan içi konsept görselleri ve fiyat listesi de vardır.3500 TL’LİK pakete 50kg. çiğ köfte verilir. 4500TL’lik pakete ise 200 kg. çiğ köfte v erilir. ve Yeni dükkân ve marka oluşturup, çiğköfte siparişi verebilirsiniz. Herhangi bir sözleşme yapılmadan alışveriş devam eder. Açılış hediyesi olarak da 50 kg. çiğ köfte hediye edilir. Diğer bayilik çeşidi ise, hali hazırda işletmesi olan firmalar, çiğ köfte talebinde bulunabilirler. Herhangi anlaşma ve hediye yoktur.

Lezizhan, 2006 yılında kurulan ilk şubesiyle hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılında itibaren üretim kapasitesini arttırımış ve franchising ile bayilik vermeye başlamıştır. Bugün, 150’nin üzerinde şubesiyle Türkiye’nin pek çok şehrinde ve ilçesinde hizmet veren Lezizhan; hijyenik, sağlıklı ve el değmeden hazırladığı etsiz çiğköfteleri ile sektörün önde gelen firmalarındandır.

Lezizhan çiğköfte bayilik fiyatları

Lezizhan çiğköfte bayilik fiyatları

Çiğköfte üretimimizde kullanılan ürünler TSE belgesine sahiptir ve müşterilerimizin damak tadına hitap etmektedir. Lezizhan, sürekli büyüyen müşteri potansiyeli ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kaliteye dayalı hizmet anlayışı, güvenilirliği ve deneyimi ile sektördeki örnek kuruluşlar arasındadır.

Tüm ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimizin isteklerine uygun olarak sunmak, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin her bakımdan beğenilmesi, tercih edilmesi için yeni stratejiler belirlemek, yeni ürünlerle bu stratejileri sürekli güncel hale getirmek, hizmette kaliteyi ayrıcalık değil görev olarak bilmek müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki başlıca etkendir.

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE
Kuruluş Yılı : 2006

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 42 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 25000  TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : 3500  TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 2500 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 5000 – TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 2 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : İşlek cadde üzerinde olması mümkünse okul vb kalabalık kurumlara yakın lokasyonlar tercih edilmesi.
Girişimcide Aranan Özellikler : En Önemli aranan özellik hijyenik ve titiz olunması.Bunun dışında herhangi bir kural yoktur.

Girişimciye Verilen Destekler : (Belirtilmemiş)
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 2 -3 Hafta
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Dünya geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Kerem Güçlü
Telefon 1: +90 546 660 30 60
Telefon 2: +90 212 297 59 97
Adres : Piripaşa Mah. Yıldırım Sok. No: 86/B Beyoğlu / İstanbul
E-mail : info@lezizhancigkofte.com

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • Iyi aksamlar ben yurt disindan yaziyorum burada bir bayi acmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz bahreyn’deyim ve burada biseyler yapmak istiyorum acaba nasil yardimci olabilirsiniz bana yanniz sizden ricam telefonda goruselim tel numaram 00973 36 86 36 76

  • Iyi aksamlar ben yurt disindan yaziyorum burada bir bayi acmak istiyorum nasil yardimci olabilirsiniz acaba bilgi verirseniz numaram 0097336863676