Pide Bayiliği Veren Firmalar ve Markalar

Lala Pide Bayilik

Lala pide & lahmacun bayilik
Lala pide & lahmacun bayilik
Bayilik.Gen.tr

Lala Pide

Lala Pide 2011 yılında gelenekçi pideden yenilikçi pideye sloganı ile yola çıkmıştır. Alanında uzman olan dev kadronun her biri yenilikçi ve farklıdır. Aynı zamanda geleneksel pide ile yeni tatları da harmanlar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka tüm Türkiye’de lezzetini tanıtmak ister. Merkez şubeye bağlı olan bayilik sayılarını artırmak için pide bayiliği vermektedir.

Lala pide üretimde sadece pide çeşitlerini değil aynı zamanda lahmacunda üretmektedir. Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Üretimde kullandığı tüm malzemelerin en iyi yerlerden alınmasına özen gösterir. Üretim yeri ve restoranlar için gerekli olan tüm izin belgeleri almış olan lala pide franchise veren firmalar arasında yer alır.

Lala Pide Bayilik Şartları

Lala pide Bayilik veren firmalar arasında bulunur, bayiliği vereceği kişinin de en az kendileri kadar temiz ve titiz olmalarını ister. Geleneksel lezzeti, modern sunumlarla bir araya getiren marka üretimde kullanılan malzemeleri en kaliteli yerlerden temin eder. Yenilikçi pide anlayışıyla yola çıkan firma 200000 üzeri nüfusu olan Avm’lerde ve yaya trafiğinin ne işlek olduğu caddelerde bayilik açılmasına izin verir.

Lala Pide alanında uzman, temiz ve güler yüzlü personelle çalıştığı için bayilik vereceği kişilerde öncelikle bu özellikleri arar. İletişim yönü güçlü, güler yüzlü, temiz, titiz, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine önem veren kişiler önceliğidir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka Türkiye’den tüm dünyaya yayılmak ister.

Lala Pide yaptığı çalışmalarla girişimcinin yanında yer alır. Girişimcilere kendi deneyiminden yararlanmasında yardımcı olarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını sağlar. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka yeni Pazar alanı yaratarak var olan müşteri kitlesine yenilerini ekleyecektir. Bayilik vererek hem firma hem de girişimci kazanacaktır.

Lala Pide ile bayilik çalışması yapmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvuruyu telefonla ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu ise sizle görüşüp bayilik anlaşması imzalarlar. Pide bayiliği veren firma size ilk günden itibaren gerekli olan eğitim desteğini ve bölge desteğini verecektir. Açılacak olan bayiliğin kendi tasarımları çerçevesinde yapılması için de destek verirler. Bayilik veren firmalar arasında olan marka pidede istenilen standart sağlayana kadar size eğitim vermeğe devam eder.

Lala pide bayilik anlaşması yapıldıktan sonra reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür. Gelirden pay almayan marka pide bayiliği verdiği zaman lahmacun satışına da izin verir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Lala Pide & Lahmacun
Kuruluş 2011
Toplam Çalışan Sayısı 15
Toplam Şube Sayısı 4
Hedeflenen şube sayısı 81

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 30.000 Tl
Minimum Şube Açılış Maliyeti 30.000 Tl
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  0-12 AY
Ortalama Kar Marjı Belirtilmemiş
Giderden Pay Belirtilmemiş
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap