Spor Salonu Bayilik

LADİES Slim Fit Spor Salonu Bayilik

Ladies slim fit bayilik
Ladies slim fit bayilik
Bayilik.Gen.tr

LADİES Slim Fit Spor Salonu

Ladies slim fit spor salonu 2010 yılında alanında uzman ve başarılı kişiler tarafından kurulmuş olup 2011 yılında bayilik çalışmasına geçmiştir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan markanın bayilik sayısı 1 adettir. Tüm dünyada ve Türkiye’de kaliteli yaşam için egzersiz diyerek yola çıkan firma spor bayiliği vererek bu hedefini gerçekleştirmek ister. Bayilik vereceği alanlar tüm Türkiye’dir.

Ladies slim fit spor salonu önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan spor salonu olduğundan çalışma için tüm izin ve belgelere sahiptir. Firma yetkilileri güler yüzlü ve samimi insanlardır. Haftalık olarak verilen spor programını antrenman ve diyetisyen gözetiminde yaparsınız.

Ladies slim fit spor salonu bayilik şartları

Ladies slim fit spor salonu yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında yer aldığını gösterir. Yılların getirdiği iş tecrübesini girişimcilerle paylaşarak spor bayiliği veren marka sıfır risk ile iş hayatına başlamanızda yardımcı olur. Marka yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterisine yenilerini eklemek için Franchise veren firmalar arasında yer alır.

Ladies slim fit spor salonu ailesinin bir üyesi olmak için tek yapmanız gereken bayilik başvurusunda bulunmanız gerektiğidir. Marka size bayilik hakkında tüm bilgileri verecektir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile anlaşmanız takdirde anlaşma imzalanır. Anlaşmadan sonra firma size gerekli olan personel ve eğitim desteğini verdiği gibi bölgesel desteğini esirgemez. Spor bayiliği veren marka reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür.

Ladies slim fit spor salonu bayilik bedeli olarak 35 000TL civarı ücret ister. Sağlıklı yaşam için hanımlara “haydi hanımlar hem iş yapalım hem sporu sevdirelim” sloganıyla yola çıkan marka bayilik giriş bedeli için 15 000 TL ister. Gerekli olan sermaye de 20000 TL civarındadır.

Ladies slim fit spor salonu bayilik vereceği kişilerde öncelikle kendi işi gibi sahiplenme özelliğini arar. Ardından iletişim yönü güçlü, prezentabl ve güler yüzlü bayanlarla çalışmayı şart koşar. Kadının iş hayatındaki değerinin artması için diğer spor salonlarından farklı uygulama yürüten marka bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Daha sonra açılacak olan bayiliğin en az 100 metrekare olmasını ve spor yapılacak yer içinde en az 40 metrekare bağımsız alan olmasını ister. Franchise veren marka 2 duş yeri ve lavabo dışında en az 1 tuvalet olmasını şart koşar. Soyunma dolabı olarak 18-20 adet dolap olmalıdır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap