Üç Boyutlu Dekorasyon Bayilik

Kurtoğlu Dekor Bayilik Şartları

Kurtoğlu Dekor Bayilik
Bayilik.Gen.tr

KURTOĞLU DEKOR BAYİLİK KOŞULLARI

Ticaretin olmazsa olmazlarındandır bayilik sistemi, firma Türkiye çapında büyümek ve gelişmek adına müşteri potansiyelini genişletmek, sunduğu hizmetin her şehirde memnuniyeti görmek adına bölgelere bayilik verir. Her alanda ister perde bayiliği, ister mobilya bayiliği üretim yapan firmanın istek ve koşullarının kabulü ve onayı ile bu bayilikleri açmak mümkündür.

Piyasa araştırması yapıp bulunduğu bölgede hangi sektörde açık var ya da hangi sektörde farklılık yaratmak mümkün? Sorusuna yanıt bulmak ve başvuru yapmak gerekiyor. Söz konusu farklılık yaratmak olunca, bunu başaran firmalardan biri de KURTOĞLU DEKOR’ dur.

2003 senesinde pimapen sektörü ile piyasaya giren Kurtoğlu dekor, ilerleyen zamanla birlikte dekorasyon üzerine faaliyet gösteren firma katılımı ile 2014 senesinde yeni bünyesini oluşturdu.

Firma kalite ve görselliği hedef alıp, yaşam alanlarını dekore edip, yeni ve farklı yaşam alanları dekore etmektedir.

Sublimasyon metodu ile canlı görsel tasarımlar elde edip, birçok renk kartelasına Kurtoğlu Dekor ile ulaşabilirsiniz. İstenilen boyutta malzemeye, istenilen her resmi kalıcı ve dayanıklı bir şekilde işlemektedir. Ürünler genellikle duşa kabin için, banyo klozet arkası ve mutfak tezgah arası tercih edilmektedir.

Avrupa normlarına uygun olarak ağır metal içermeyen, topsik madde barındırmayan ürünler kullanılmaktadır. Her türlü kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır ve ürün üzerindeki görsel asla zarar görmez. Buhar, aşırı sıcaklık ve darbeye dayanıklı bu konuda çeşitli testlerden ve onaylardan geçmiştir. Küçücük sıradan bir alanı dekoratif bir kaç malzeme ile muhteşem bir görsele dönüştürmek ve içine girdiğiniz anda görsel bir şölen yaşamak Kurtoğlu Dekor ile imkânsız değil!

Stok sıkıntısı yaşamayan, değişim arayan, farklılık isteyen müşterilerine her daim beklentilerinin üzerinde bir iş ve profesyonel kadrosu ile de Türkiye genelinde hizmet sunan Kurtoğlu Dekor sizler için hizmete hazır. Siz isteyin ve beğenin gerini ona bırakın ve farkı görün.

Bu muhteşem dokunuşları yapan Kurtoğlu Dekor Bayilik Şartları ;

Hava parası, isim hakkı talep edilmez. Bölge bayi hakkı için, Ana bayiden 30 bin TL ve Bölge bayiden 10 bin TL talep eder. Ürün bağlantısı zorunluluğu haricinde bir şartı yoktur.

Liste fiyatı üzerinden % 50 ıskontosu vardır.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap