Simit Salonu Bayilik

KUMRU FIRIN BAYİLİĞİ

Kumru Fırın Bayilik
Kumru Fırın Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

KUMRU FIRIN BAYİLİK ŞARTLARI

Sizde kendi işini yapmak isteyip aynı zamanda kurumsal bir kimliği olsun isteyenlerden misiniz? Tam istediğiniz işi buldunuz ama franchise koşullarının ağırlığını görünce vaz geçmek zorunda mı kaldınız? Sizi kumru fırın ile tanıştıralım.

Kumru fırın İzmir’in çeşme ilçesinden yükselmiş bir değer. Eğer işinizi simit salonu olarak seçtiyseniz tam size hitap edebilecek bir marka. Eğer bir kafe, fırın, simit salonu işletmek istiyorsanız temel sorununuz çalışacak usta bulmak olacaktır. Kumru fırın hazır ürünleri ile işletmenizi sorunsuz yönetmenizde sizin yanınızda yer alıyor bununla beraber simit salonu bayilik sistemleri içerisinde kumru fırın ayrı bir yer tutuyor çünkü aylık katkı payı, gelirden pay ödeme, sabit reklam ödemeleri gibi ağır yüklerin altına sizi sokmuyor.

Ayrıca işletmenizde bir gıda mühendisine de ihtiyaç duymayacaksınız. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi müşterilerinize sunmak. Komşu fırın tatlı, tuzlu ürün seçenekleri ile geniş bir vitrine sahip.  İşletmenin uygun fiyat politikası müşterilerinde tercih nedenidir. Zaten markanın kurucuları da piyasada mevcut markaların yüksek fiyatlarından bunalarak Kumru Fırın‘ı kurmuşlar. Firmanın bayilik şartlarına göz atacak olursak;   

Kumru fırın isim hakkı 10.000 TL + Katma değer vergisi

Ayrıca yer keşfi için 500 TL gibi bir bedel talep ediyor.

Bununla beraber markanın belirli standartları mevcut örneğin; 

Avm standları: 6 – 16 m2 aralığında

Cadde dükkânları: 30 – 70 m2

Cadde büyük dükkânları: 100 – 120 m2 aralığında dizayn edilebiliyor.

Birçok franchise firması aylık gelirinizden pay, sabit reklam gideri, katkı payı gibi giderleri sizden talep ederken kumru fırında bu ek ödemeler bulunmuyor.

Ayrıca firma size;

Ürünlerin tanıtılması, sınırsız ürün sağlanması, personel kıyafetleri gibi konularda destek veriyor. Kumru fırın ile kendi işinize adım atmanızın maliyeti masraflarınız göz önünde bulundurularak ortalama 45.000 Türk Lirası olarak hesaplanmış. Kazancınızın geri dönüş süresi ise ortalama 2 ile 5 ay arasında değişmekte bu da işletmenizi açacağınız lokasyon ile ilgili. (Küçük bir tavsiye vermek gerekirse işlek caddelere, özellikle İstanbul’da yapılan büyük konsept iş merkezi projelerine ve konut sitelerine bir göz atmanızı önerebiliriz. )

Sizde kısa zamanda yatırımınızı geri kazanıp kar etmeye başlayacağınız işiniz için bir an önce talepte bulunun bölgenizin kumru fırın bayisi olmaya geç kalmayın.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Kumru Fırın
Kuruluş 2015
Toplam Çalışan Sayısı 4(merkez)
Toplam Şube Sayısı 2
Hedeflenen şube sayısı 40

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25.000 TL
İsim Hakkı Bedeli $5.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  1-30 AY
Ortalama Kar Marjı %50
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap