Fast Food Bayilik

Kumpir King Bayilik

Kumpir King Bayilik Franchising
Kumpir King Bayilik Franchising
Bayilik.Gen.tr

Kumpir King 

Kumpir King 2012 yılında kurulmuş olan ve kuruluşundan itibaren hızla büyüyen sektöründe öncü firmalar arasında yer alan markadır. Türkiye’de hizmet veren markanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığıdır. Marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Marka tüm dünyada fast food alanında öncü lezzet olmak için çalışmaktadır. Fast food bayiliği veren marka steril ortamlarda üretimi gerçekleştirir.

Kumpir King marka olarak en az 50 şube sayısını hedeflemektedir. Marka steril ortamda alanında uzman ve donanımlı kişilerle iş yapmaktadır. Fast food zincirinin önemli isimlerinden olan marka franchise veren firmaların başında yer alır. Marka bünyesinde çalışan personelin amacı hizmeti en iyi şekilde yapmaktır.

Kumpir King Bayilik Şartları

Kumpir king çiçeği burnunda marka olmasına rağmen alanında uzman kadro sayesinde Türkiye fast food zincirinin önemli isimlerinden olmayı başarmıştır. Marka çalışanları bünyesinde çalışan herkes güler yüzlü, samimi ve prensip sahibi insanlardır. Bayilik veren markalar arasında yer alan marka kısa süreye pek çok tecrübeyi sığdırmıştır.

Kumpir king girişimcilere destek olan çalışmaları ile ilgi odağı olmuştur. Marka yetkilileri girişimcilere destek vererek onların iş hayatına sıfır risk ile başlamalarında yardımcı olur ve aynı zamanda kendi işlerinin patronu olmalarını sağlar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka öncelikle yeni Pazar imkanı elde etmek ve var olan müşterilerine bir yenisini eklemek için fast food bayiliği vermektedir.

Kumpir King ailesine katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey fast food bayiliği almak olacaktır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile bayilik ile görüşmek istediğinizi bildirmeniz halinde sizi görüşmeye çağırırlar. Marka yer seçimi konusunda size yardımcı olur. Dünya devi arasında olmayı hedefleyen marka isim hakkı bedeli alma. Bu da onu diğer firmalardan ayrıcalıklı kılar. En az 40 metrekare iş yeri olması şartını koşar. Minimum şube açılışı 30000 doları bulur.

Kumpir King bayilik sözleşmesini imzalamadan önce bayilik vereceği kişilerin öncelikle güler yüzlü, samimi, iletişim yönü güçlü ve prezentabl olmasına özen gösterirler. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile şartlarda anlaşmanız halinde sizinle bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik sözleşmesi ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra fast food bayiliği almaya hak kazanırsınız. Firma öncelikle size gerekli olan personel desteğini sağlayacaktır. Ardından size ve personelinize gerekli eğimi, proje ve pazarlama desteği verilecektir. Marka ortak reklam çalışması yürütür.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap