Lastik & Jant Bayiliği Veren Firmalar

Kumho Bayilik

kumho lastik bayilik
kumho lastik bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kumho

Kumho lastikleri 1960 yılında kurulmuş olan köklü bir kurumdur. Alanında uzman ve dev kadrosu ile hareket eden firma bayilik veren firmalar arasında yer alıp müşteri memnuniyeti ve can güvenliği için emin adımlarla hareket eder. Yılların verdiği tecrübe ile durmadan araştıran ve yenilikleri takip eden marka lastik bayiliği vererek yeni Pazar alanları yaratmak ve var olan müşteri kitlesine yenileri eklemek ister.

Kumho lastikleri Vizyonunu ve misyonunu sürekli geliştiren ve müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olup yerli ve yabancı pazarda en güvenli markaların başında gelir. Frenchise veren firmalar arasında bulunan Kumho 2013 yılında yönetim ve uygulama alanında yeni stratejilerle yola devam etmiştir.

Kumho Bayilik Şartları

Kumho lastikleri “Güzel Çevre” sloganıyla yola çıkmıştır. Üretimde kullandığı malzemeler bu yüzden doğaya zarar vermeyen malzemelerdir. Firma yetkilileri alanında uzman, araştırmayı seven ve yenilikçi ekipten oluşur.

Kumho lastikleri yaptıkları çalışmalarla girişimcinin yanında yer aldığını her seferinde gösterir. Firma yetkilileri yılların vermiş olduğu deneyimi ve avantajı girişimciler ile paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamanızı sağlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemek için lastik bayiliği verir.

Kumho lastikleri bayilik vereceği kişilerde bazı özellikler aramaktadır. Bunların başında araştırmacı, yenilikçi ve işine sahip çıkan insanlar olmasının yanında iletişim yönü güçlü, prezentabl ve müşteri memnuniyeti ile güvenliğine önem veren insanlar olmalıdır. Lastik bayiliği vereceği kişinin çalışmaları ile firma bir adım öteye gidebilmelidir. Firmanın vizyon ve misyonuna uygun hareket edecek olan kişilere kendi işinin patronu olma fırsatı verilir.

Kumho lastikleri bünyesine sizde dahil olmak istiyorsanız bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri bayilik için başvurunuzu inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar. Görüşme sırasında gerekli bilgileri verirler. Lastik bayiliği için açılacak olan iş yerinin nasıl olması gerektiğini size söylerler. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka isim hakkı bedeli ve kurulum bedeli için ne istediğini de belirtir. Sizde şartları kabul ederseniz bayilik sözleşmesi imzalanır.

Kumho lastikleri bünyesinde çalışan uzman kişilerle bayilik şartlarında anlaşmanız takdirde bayilik anlaşması imzalanır. Anlaşmadan sonra lastik bayiliği almaya hak kazanırsınız. Firma yetkilileri size ilk günden itibaren gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimini ve bölgesel desteği verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka tüm reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap