Yangın Söndürme Bayiliği Veren Firmalar

Krongaz Bayilik Şartları

Krongaz Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Güvenlik Bizim İşimiz

Krongaz bayiliği: yangın söndürme tüpleri ve sanayi gazı üzerine ürün satışı yapmaktadır. Krongaz bayiliği yangın söndürme bayiliği verilecektir. İnsanların günlük yaşantısında hemen hemen her yerde başına gelebilecek tehlikeler vardır. Bu tehlikelerin başında da yangınlar gelir. Yangınlar hızlı bir şekilde yayılıp sonucunda can ve mal kaybına neden olmaktadır.

İnsanların bilinçsiz olmaları ve yangın söndürme aletlerinin olmamaları, yangınların hızlı bir şekilde büyümesine neden olmaktadır. Yangın anında can ve mal kaybını önlemek için alınabilecek en kullanışlı araç yangın tüpleridir. Yangın tüpleri küçük olması, hafif olması ve kullanımı kolay olması kullanımın fazla olması gerekirken ama maalesef insanların birçoğu bu önemli aleti küçümseyerek göz ardı etmektedir.

Yangın söndürme tüpleri evlerimizde, okullarımızda ve iş yerlerimizde bulundurmamız gereken hayati önem taşıyan ve araçlardır.

İnsanlar günlük hayatın fazla karşılaşmadıkları yangınlarda eğer önlem almazlarsa ölümle sonuçlanan sonuçlar ortaya çıkmaktadır. İnsanlar yangın söndürme ve yangın tüpü kullanımı hakkın yeterince bilgiye sahip değildirler. Bu konuda ki eksikliğimiz çok fazladır. Özellikle evlerimizde yangın söndürme tüpleri yoktur.

Krongaz insanlar için hayati önem taşıyan bu yangın tüplerini üretimi için yangın söndürme bayiliği verilecektir. Bu dünyada en değerli şey insan hayatıdır biz bu bilinçle işimizi en iyi şekilde yaparak insanların hayatını kurtaracak yangın söndürme tüplerini üretmekteyiz. İşimizi hep bu hassasiyetle yapmaktayız. Yangın söndürme bayiliği alarak sizlerde bu bilinç ve duyarlılıkla bizlerle çalışmak ister misiniz?

Krongaz bayiliği farklı düşünce ve kaliteli hizmet anlayışı ile bu alanda insanlara en iyi faydalı olabilecek şekilde hizmet vermeyi sizinle tüm Türkiye ye duyurmak istiyoruz. Bizimle çalışarak hep bir adım önde olacaksınız. Türkiye de alanımızda birçok makinayı sadece biz üreterek bu konuda iddiamızı tasdikledik. Yangın söndürme bayiliği sanayi bölgesinde ya da esnaf topluluğu olan bölgelerde verilecektir.

HEDEF BÖLGELER: BURSA, BALIKESİR, AYDIN, MUGLA
İSİM HAKKI BEDELİ: 5000 TL ‘ dir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Merhaba Elif Hanım
    Açıkcası size yazma sebebim kimsenin yapmadığı bir iş yapmak istıyorum diyerek başladığım araştırmalarımda gördüm ki yaşadığımız yerde yangın tüpü ticaretini yapan küçücük bir esnafımız var Adıyaman’da ikamet ediyorum Ve bu işi araştırıp profesyonel olarak yapmak niyetindeyim yardımcı olursanız görüşelim Saygılar