Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

KRAL ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları

KRAL ÇİĞKÖFTE Bayilik
KRAL ÇİĞKÖFTE Bayilik
Bayilik.Gen.tr

KRAL ÇİĞKÖFTE

Çiğköfteyi şölen haline getiren Kral Çiğköfte 1992’de İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne büyük bir özveri ile çalışan firma pek çok şube açmıştır. Türkiye genelinde geleneksel lezzetimizi yaymayı amaçlar.

Temiz ve hijyenik çalışmalara imza atan firma, üretim için gerekli tüm belgelere sahiptir. Çiğköfte üretiminde kullanılan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınmaktadır.

Çiğ köfte sunumunda kullanılan yeşillikler en iyi koşullarda temizlenip, yıkanır. Çiğkötfte yanında verilen nar ekşisi sosu en iyi şartlar altında hazırlanır.

Dünya standartlarında üretim yapan firma, tüm Türkiye ve dünyada adını duyurmak ister. Geleneksel lezzetlerimizi en iyi şekilde sunan firma için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Yaptığı lezzetler Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır.

KRAL ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açan Kral çiğköfte, bayilik vermeye devam etmektedir. Türkiye ve dünyada tanınmak isteyen firma, bayilik vererek, daha fazla kitleye ulaşmayı hedefler. Yılların verdiği tecrübe ve markadan yararlanmak isteyen, yatırımcı bu fırsatı kaçırmamalıdır. Firma bayiliğini almak için öncelikle firmaya bayilik başvurusunda bulunmanız gerekir. Firmaya başvuru yapmak için firmanın vizyon ve misyonuna uygun görüşe sahip olmalısınızdır. Bayilik başvurunda bulunduktan sonra, firma başvurunuz inceler.

Olumlu düşünürlerse size geri dönüş yaparlar. Bayilik anlaşmasını yaptıktan sonra bayiliği almaya hak kazanırsınız. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını korumak için yapılır.

Firma, bayiliği açacağınız yere beraber karar verir. Açılacak yerin merkezde ve yaya trafiğinin en fazla olduğu bölgede olmasını ister. Franchising bedelini firma size söyleyecektir.

  Firma anlaşmayı yaptığınız andan itibaren size gerekli eğitim ve yardım desteğini verecektir. İşletme, pazarlama ve sunum eğitimlerini aldıktan sonra, bu eğitimler ara dönemlerde de devam eder. Firma, kendi işinizin başına geçme fırsatı sunar.

Bayilik alan her yatırımcıya açılış gününe özel 100 kilo çiğköfte ve 200 adet el broşürü verilir. İş yerini merkezde açmak isteyenlere dış cam görseli de verilmektedir. Firmanın açılışa özel vermiş olduğu çiğköfte satışından, yaptığınız masrafı karşılamış olursunuz. Kısa zaman içinde de satışlarla kazancınızı %100 artırırsınız.

Kral çiğköfte yatırımcıları ile özel ilgilenir. Samimi ve güler yüzlü ekibi ile her an yanınızda olacaktır. Firma, kaliteli ve temiz sunumu ile müşteri memnuniyetini önemser.

Önce insan sağlığı diyen firma, tüm çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirir. Firma, bayilik vereceği kişilerden de aynı özveriyi bekler. Yılların getirdiği başarı bunun sonucu oluşmuştur.

iğ köfte, hazırlanışı ve sunuluşuyla yemekten öte, bir şölendir. Orijinali çiğ etle yapılır ve yerinde tüketilir. Çiğ etin merkezde üretilip dükkânlarda satılması gıda sağlığı açısından mümkün değildir. Etsiz çiğ köfte bu ihtiyaçtan doğmuştur.

Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar farkımızı oluşturur.

YOLCULUK İLK ADIMLA BAŞLAR İşi ve Kral Çiğköfte’yi inceledikten sonra geriye tek şey kalıyor, hemen bugün başvurmak. Uygun bölgeyi Kral Çiğköfte ile birlikte seçin, kısa sürede işinizin başına geçin. Siz de sağlam ürününüzü sadık müşterilerinize satın, karlı ve kolay bir iş sahibi olun.

BAYİLİK başvurusunda bulunan girişimci bayilerimizi desteğimiz illeri öncelikle merkezinde açmak istediği Şubeye KRAL ÇİĞKÖFTE Tabelası dış mekân cam yapıştırmaları, açılış günü dağıtılan 100 KİLO çiğköfte ve 2000 ADET El broşürü firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bayilerimiz ve KRAL ÇİĞKÖFTE Bayiliği Düşünen girişimci iş ortaklarımızın kaliteli hizmeti ve daha verimli önü açık iş birliğimizin geleceği için önerilerine en samimi şekilde değer verilecektir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap