Bayilik Veren Güneş Paneli ve Rüzgar Türbini Firmaları

Korona Enerji Bayilik Şartları

KORONA ENERJİ Bayilik Şartları
KORONA ENERJİ Bayilik
Bayilik.Gen.tr

KORONA ENERJİ BAYİLİK VERİYOR

Yenilenebilir enerji kaynaklarından birisi olarak tükenmez enerji kaynaklarından birisini oluşturmakta olan Güneş’ten yararlanmak için kurulmuş olan ve halen de Adana merkezli olarak hizmetine devam etmekte olan 2009 yılında kurulmuş. Korona Enerji sistemleri Türkiye genelinde müşterilerine daha yakın olabilmek ve Türkiye çapında müşterilerine marka değerini daha da tanıtmak amacıyla çalışmalarına büyük bir hızla devam etmesini sürdürmektedir.

Bu bağlamda şu an toplamda 2 adet olan şube sayısını 10 adet ile de destekleyerek daha da geniş kitlelere ulaşmanın amaçlandığı bir duruşla bayilik oluşturmak isteyenlere yönelik olarak birçok teşvikleri sunmaktadır. Bunların başında gelen korona enerji bayilik şartları arasında personel eğitim desteği, el kitabı temin edilmesi, ortak reklam ve pazarlama ile bölge koruması ve her türlü projelere açık desteklerle teşvikleri başta gelen korona enerji bayilik şartları arasında bayilik oluşturacak kişilere verilecek desteklerdendir. Aynı zamanda bayilikten hisse almayarak %10 ile %60 oranında ortalama kâr edebilmesine de yardımcı olmaktadır.

Korona Enerji A.Ş. olarak başlıca hizmetlerini oluşturmaya devam ettiği danışmanlık hizmetleri, Güneş enerjisi sistemleri, sulu tarım hizmetleri ve fotovoltaik teknoloji hizmetlerini bayiliklerine de aktarmak istemesinin bir koşulu olarak korona enerji bayilik koşulları arasında yerini alacak niteliktedir. Önemli olarak açılış maliyeti olarak 5.000 Euro maliyetini resmi olarak açıklamış bulunmaktadır.

Bu durum ayrıca metrekare düşüncesine göre de artmakta olup bu en az maliyet olduğu için bunun altında gelecek tekliflere ise sıcak bakılmayacaktır. Bununla birlikte açılış süresi olarak da 1 aya kadar uzanan bir sürede en geç olmak üzere şubenin açılarak Korona ailesinin bir parçası olması planlanmıştır. Hızlı iletişim ve hizmet anlayışının kaçınılmaz bir gereği olarak korona enerji bayilik koşulları arasında işlek bir caddede açılmış olunması ve müşteri trafiğinin yoğunluklu olabilecek yerlerde oluşturulması gerekmektedir.

Büyükşehirlerden birisinde bayilik oluşturması yine bayilik şartlarında aranılan temel niteliklerden birisini oluşturmakla birlikte iş deneyimi üzerine herhangi bir tecrübe aranmamakta hali hazırda verilecek eğitim destekleriyle bu pürüzün aşılacağı bayiliklere duyurularak bu noktada ılımlı yaklaşıma yer verilmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum