Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

KÖKSALBEY Çiğköfte bayilik ve franchsing şartları

KÖKSALBEY Çiğköfte bayilik ve franchsing
KÖKSALBEY Çiğköfte bayilik ve franchsing
Bayilik.Gen.tr

KÖKSALBEY ÇİĞKÖFTE

Kayseri’de kurulan Köksalbey Çiğköfte, etsiz çiğköfte alanında öncüdür. Adıyaman’lı çiğköfte formülü ile yaptığı çiğköftenin içine ceviz ve fındık katarak farklılığını ortaya koymaktadır.

Ürünlerinde öncelikle müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı diyen firma, üretimini en temiz ve hijyenik koşullarda yapmaktadır. SANAT GIDA PAZARLAMA İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ adıyla 300 m2’lik iş yerinde üretime başlamışlardır.

Zaman içinde büyüyerek, bayilik veren firmalar arasına yerleşmiştir. İlk bayiliğini aynı zaman diliminde Bünyan’a açmıştır. Kullandığı ürünler doğal ve organiktir. Çiğköfte içinde kullanılan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınır. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır.

KÖKSALBEY ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işini kurma fırsatı sunan Köksalbey Çiğköfte, yeni Pazar alanı yaratmak ister. Bu yüzden bayilik vermeye gider. Köksalbey Çiğköfte, bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli almaz. Yılların tecrübesini, lezzetini ve markasını kullanarak, yeni işinizi başarıyla devam ettirebilirsiniz.

Uzman ekip, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır. Açacağınız bayilikte çalıştıracağınız personele ve size gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimleri verilir. Firma bayiliğini almak için bayilik başvurusunda bulunmanız şarttır. Firma başvuru formunuzu inceledikten sonra size dönüş yapar.

Başvuru formunuz beğenilmişse, bayilik anlaşması yaparsınız. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma bayilik anlaşmasından sonra sizin reklam ve tanıtımınızı yapar. Franchising bedeli 5000 TL ile 8000 TL arasında değişir.

Bayilik açmanız için öncelikle bulunduğunuz ilde yaya trafiğinin en yoğun olduğu yeri seçmelisinizdir. Bu bölgede Köksalbey şubesi varsa normal caddede 1 km. , yaya ve araç trafiğine yoğun olan bölgede 500 m. Mesafede olmalıdır. Bayilik açılacak iş yerinin en az 15m2 olması gerekir.

Açılacak iş yerinin dekorasyonunun, firmanın belirlediği standart ölçülerde yapılması şarttır. Firma, açılan bayiliklerin her an yanındadır.

Firma, bayilik açacak girişimcinin, firmanın vizyon ve misyonuna uygun hareket etmesini ister. Cesur, temiz ve titiz olması önemlidir. Firmanın ceviz ve fındık kullanarak hazırladığı çiğköfteyi en iyi ve temiz şekilde sunması gerekir. Firma açılışa özel hediye çiğköfte verir.

  Bu çiğköfte ile ilk kazancınızı elde etmiş olursunuz. Daha sonra gelen ürünleri satarak daha fazla kazanç elde edersiniz. Firma şubelerine gönderdiği ürünleri el değmeden, steril ortamlarda vakumlu poşetlere hazırlar. Günlük olarak çiğköfte dağıtımını yapan firma müşterilerini mağdur etmez


  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap