Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

KÖFTEDOKYA Bayilik ve Franchsing Şartları

KÖFTEDOKYA Bayilik ve Franchsing
KÖFTEDOKYA Bayilik ve Franchsing Şartları
Bayilik.Gen.tr

KÖFTEDOKYA ÇİĞKÖFTE

2007 yılında kurulan köftedokya çiğköfte kaliteyi yaşam tarzı haline getirmiştir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi etsiz üreterek daha fazla kitleye ulaşmayı amaç edinir.

Er grup şirketler kuruluşunun bir koludur.2010 yılında Nevşehir’de ilk üretimine başlayan firma İstanbul, İzmir, Edirne gibi pek çok Türkiye illerinde bayiliğe sahiptir. Bayilik veren firmalar arasında olan köftedokya, üretimin kimyasal madde kullanmamaktadır. % 100 doğal ve organik malzemeler kullanır.

İnsan sağlığını öncelik yapan firma, üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Ürünlerinde kullandığı malzemeler en iyi firmalardan alınıp, steril ortamlarda hazırlanmaktadır. Tüm ürünler gıda kontrollerinden geçtikten sonra vakumlu poşetlerler şubelere gönderilmektedir. Güler yüzlü, sıcak ve çalışkan ekibi müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar.

KÖFTEDOKYA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açmak isteyen Köftedokya çiğköfte, onlara bayilik vermektedir. Verdiği bayilik ile girişimciye kendi işinin patronu olma şansını tanır. Firma verdiği bayilik ile daha fazla alana ulaşabilir. Firmadan bayilik almak için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Başvuru formu dışında, özgeçmiş ve neden köftedokya ile çalışmak istediğinizi belirtmeniz lazımdır. Bayilik başvurunuzu firma yetkilileri inceledikten sonra, size dönüş yaparlar. Yaptığınız görüşmelerin gizlilik koşulları çerçevesinde yürütülebilmesi için gizlilik anlaşması imzalanır.

Tüm şartlar sağlandıysa, bayilik anlaşması yapılır. Anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. İş yerinin açılacağı yer yaya trafiğinin ve araç trafiğinin en fazla olduğu yer olması gerekir. İş yerinin çevresinde trafo, ağaç olmamalıdır. İş yerini kapatmaması için önemlidir. İş yerini açacak girişimcinin köftedokya’nın vizyon ve misyonunu benimsemesi gerekir. Çalışkan, hızlı ve girişimci olmalıdır. Açılacak olan iş yerinin konseptinin firmanın belirlediği dizaynda olması şarttır. Yatırımcının isteğine göre, firma anahtar teslim açılışı yapabilir.

Yatırımcı kendi yaptırmak istiyorsa, firmanın konseptine uygun olmalıdır. Firma, ilk günden itibaren size ve çalıştıracağınız personele pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verir. Bu dersler ara dönemlerde devam eder. Firma yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olacaktır. Alanında eğitimli ekip ile yardımınız koşar. Açacağınız bayiliğin franchising bedeli büyüklüğüne göre 20000 ile 25000 TL arasında değişir.

Bu meblağ dışında işletmecinin 5000 ile 10000TL arası birikiminin olması şarttır. Firma açılışa özel iş yerine hediyeler gönderir. Gönderdiği hediye çiğköfteleri satarak ilk kazancınızı yaparsınız. Daha sonra yaptığınız satışlarla kazancınız % 100 artacaktır. Firma açılacak olan iş yerinin reklam ve tanıtım çalışmaları ile ilgilenir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap