Takım Elbise Bayilik

Kiğıllı Bayilik

kiğıli bayilik
kiğıli bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kiğıllı

Kiğıllı tekstil sektöründe erkek giyim alanına imza atmış olan dünya devi markadır. Marka 1938 yılında iş hayatına kumaş satışı ile başlamıştır. Erkek giyim sektöründe öncü olan firma takım elbise bayiliği vererek tüm dünya üzerinde satış gücünü artırmayı planlar. Alanında uzman ve dev kadrosu ile yola çıkan marka bayilik veren firmalar arasında önemli yer tutar.

Kiğıllı hazır giyim mağazalar zincirini kurmaya 1965 yılında başladı. İlk mağazasını da İstanbul Beyoğlu’na açtı. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka “Kaliteyi en uygun fiyatla” sunmak için yola çıkmıştır. Erkek takım elbise sektöründe toplam 169 mağazası bulunan marka 130’dan fazlasını kendisi işleterek takım elbise bayiliği verir.

Kiğılı Bayilik Şartları

Kiğıllı, müşterisine istediği kaliteli ve ucuz ürünü piyasaya sunan mağazadır. Yapmış olduğu indirim ve reklam çalışmalarıyla sektörü hareketlendiren marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Vereceği bayilik ile daha çok Pazar alanına ulaşmak isteyen marka, tüketiciden gelen talebin karşılanması ve yeni Pazar alanları yaratılması için bayilik verir.

Kiğılı erkek hazır giyim sektörünün öncüsü olan firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında yer almıştır. Böylece kendisi de daha fazla alana ulaşarak var olan müşterisine yenilerini ekleyebilecek ve ürünü herkese tanıtabilecektir. Franchise veren firma ile kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğüne şahit olursunuz. Marka kazancınızdan pay almaz.

Kiğıllı ailesine katılmak iç in bayilik almanız yeterli olacaktır. Öncelikle bayilik vereceği kişilerin güler yüzlü, iletişim yönü güçlü ve prezentabl olmasını isterler. Müşteri memnuniyetine önem veren kişiler ilk tercihleridir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka bayilik başvurunuzu inceleyip size döner. Kiğılli açılacak olan mağazanın yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde olmasını ister. Başvurunuzu inceleyen firma sizi görüşmeye çağırır. Görüşme sırasında kurulum bedeli ve isim hakkı bedelinde bilgi verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka açılacak olan mağazanın ana cadde üzerinde ya da avm’de 7-8 metre cepheli 150-200 metrekare alana sahip olmasını ister.

Kiğıllı Erkek giyim ile yüksek kazancı düşük maliyete alabilirsiniz. Firma yetkilileri tecrübelerini siz anlatarak sıfır riskle iş hayatına başlamanızı sağlar. Yeni Pazar alanı isteyen marka var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemeye çalışır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceliği insan sağlığı olduğundan ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap