Erkek Giyim Bayiliği

Kiğıllı Bayilik

kiğılı bayilik şartları
kiğılı bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

Kiğıllı

Kiğıllı erkek giyim sektöründe dünya devi olan markaların başında gelir. Firma 1938 yılında kumaş satışı ile işe başlamıştır. Giyim bayiliği veren firma sektörde her zaman adından söz ettiren firmalar arasında yerini korur. Başarılı ve deneyimli kadrosu ile gün geçtikçe büyümeye devam eden marka bayilik veren firmalar arasında bulunur.

Kiğıllı 1965 yılında üretime başlayan hazır giyim mağazalar zincirini kurmaya başlamıştır. İlk mağazasını ise İstanbul Beyoğlu’nda açan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur. Sloganı “Kaliteyi en uygun fiyatla” sunmaktır. Toplamda 169 mağazası bulunan marka, bu mağazaların 134’ünü kendisi işletmektedir. Franchise veren firmalar arasında yer alan markada önemli olan yenilikçi ve değişime açık olabilmektir.

Kiğılı olarak çalışkan, düzenli ve erkeklerin tercih sebeplerinin başında gelen Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza ile hizmetinizdeyiz. Moda sektörüne getirdiğimiz kalite ve yenilikler ile öncelikleriniz arasında bulunmaktayız.

Mağazalarımız arasında, Ankara’da A City AVM, Anka MALL AVM, Ankara 365 AVM, Keçiören ANTERES AVM,  Çayyolu ARCADIUM AVM,  Armada AVMİ Yenimahalle ATLANTİS AVM, Yeni Mahalle CARREFPOUR AVM,  Çankaya CEPA AVM, Etlik Forum AVM,  Mamak Gordion AVM, Mamak NETA  VEGA, Eryaman Optimum AVM ve Yeni mahalle Park VERA AVM  bulunmaktadır.  İstanbul’da ise 212 İstanbul İkitelli’de OUTLET AVM,  Büyükçekmece’de ATİRUS AVM, Kağıthane’de AXİS AVM, BEYKENT PERLA VİSTA AVM, Ümraniye’de CANPARK AVM, Altunizade de CAPİTOL AVM, Bakırköy’de CAROUSEL AVM, Mecidiyeköy’de CEVAHİR AVM, Bayrampaşa’da İSTANBUL FORUM AVM, Mecidiyeköy’de CEVAHİR AVM  ve daha bir çok bayilikler için hizmetinize hazır bulunmaktayız.

İzmir’de ise Bornova POİNT BORNOVA AVM, Bornova’da PARKA AVM, Çiğli’de TESCO KİPA AVM, Balçova’da SELWAY AVM , Torbalı’da ise TESCO KİPA AVM ve İzmir’de bir çok noktada satışlarımız için siz değerli müşterilerin hizmetinizdeyiz.

Diğer şehirlerde ise İzmit KOCAELİ 41 BURDA AVM, M1 REAL AVM şubelerimiz bulunmaktadır.

Kayseri’de FORUM AVM, MEYSU AVM, Kırıkkale’de TESCO KİPA AVM, Konya’da KENT PLAZA AVM,  Adana’da M1 TEPE AVM,  OPTİMUM AVM, Antalya’da ALANYUM AVM, MARK ANTALYA AVM ve daha Türkiye’nin birçok illerinde sizlere hizmette ayrıcalıklar ve temel felsefe olarak kalitede öncüllük yapmaya devam ediyoruz.

Kiğılı Bayilik Şartları

  • Belli bir konsept içinde olması
  • Yönetimin ve çalışanların titizlik ile seçilmesi
  • Markaya uygun bir düzen
  • Yıllık belli miktarlarda ciro
  • Temiz ilkeli ve çalışkan personelleri

1938 yılında erkekler adına yapılan kumaş satışı ile faaliyet gösteren firmamız 1965 yılında üretime geçerek siz değerli müşterilere hizmette sınır tanımaz ayrıcalıklar ve güler yüzlü personelleri ile gerek yönetimde gerekse de satışta Türkiye’de öncü firmalardan olmuştur. Ayrıca dünyada da Avusturya, Fransa, Azerbaycan, Makedonya, Kırgızistan, Türkmenistan, İran , Irak ve Çin’de Kiğılı farkını ve ayrıcalığını yaşatmaya devam ediyoruz. Kalite temel felsefemiz olup dünya üzerine yayılmış 300 e yakın satış noktasında haftada 200.000 adet üzerinde ürün gönderimi olarak başarıyı ve kaliteyi bir arada buluşturuyoruz.

Erkek giyimi aklınıza geldiğinde Kiğılı ayrıcalığını ve özverisini bir arada bulunduruyoruz. Giyim sektöründe kalite ve tasarımda öncü olan Kiğılı aldığı ödüller ile siz değerli müşterilerimiz ile kaliteyi ve güvenceyi bir arada yaşatıyoruz. Ayrıca aldığımız ödüllerden bazıları Yılın Perakende kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Müşteri Hizmetlerinde Üstün başarı ödülleri ile sizler ile çıktığımız yolda bir arda bulunmaktan mutluluk duyarız.

Kiğıllı, önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğu için üretimini ve satışını yaptığı her ürünün birinci sınıf kalitede olmasına özen gösterir. Dev kadrosu ile durmadan yola devam eden marka bayilik veren firmalar arasında bulunur. Dünya çapında şöhrete sahip olan marka yeni mağazalar açmak için giyim bayiliği vermektedir.

Kiğıllı bayilik vereceği kişilerde öncelikle kendi vizyonlarına uygun hareket edilmesini şart koşar. İnsan kaynağına ve kurumsal bütünlüğüne uygun davranacak kişiler önceliğidir. Ayrıca mağazacılık deneyimi olan, müşteri memnuniyetine önem veren ürün seçebilen ve sunabile kişiler olmalıdır. Franchise veren firmalar arasında öncü olan firma bayilik alacak kişilerin iletişim yönünün güçlü olmasını ve güler yüzlü olmasını isterler.

Kiğıllı bayilik için seçilecek olan noktaların yüksek trafikli noktalar olmasını ister. Kaliteli insan gücüyle yola çıkan marka aynı titizliği yeni ekip arkadaşlarında da görmek isteyecektir. Yılların getirdiği tecrübeyi ve bilgiyi bayilik verdiği kişilerle paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını sağlar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markaya bayilik için başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Başvurunuzun ardından bayilik hakkında görüşmek için sizi davet ederler. Görüşme esnasında isim hakkı bedeli ve kurulum bedeli isteyip istemediklerinden ve mağazanın nerede olması gerektiğinden bahsederler. Mağaza ana cadde üzerinde ya da avm’de 7-8 metre cepheli 150-200 metrekare alana sahip olmalıdır.

Kiğılı hazır giyim sektörünün öncüsü olan firmadır. Bayilik veren firma yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında yer almıştır. Böylece kendisi de daha fazla alana ulaşarak var olan müşterisine yenilerini ekleyebilecek ve ürünü herkese tanıtabilecektir. Franchise veren firma ile kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğüne şahit olursunuz. Marka kazancınızdan pay almaz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap