Mobilya Bayilik

Kayaoğlu Group Mobilya Bayilik Şartları

Kayaoğlu Mobilya Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kayaoğlu mobilya ile sektörde öncü bayilik

Türkiye de ve dünyanın birçok noktasında büyük şirketler satış ağlarını genişletebilmek için bayilik verme yoluna giderler bu sistem sayesinde sermayesi ve tecrübesi olan kişi büyük bir şirketin bir bölgede satış temsilcisi olur.

Şirkette ürünlerini bu kişiye gönderir bayilik alan kişilerde bu ürünleri işyerlerinde satışa çıkarırlar bu sistem hem bayilik veren firma açısından hem de bayilik alan kişi açısından karlı bir ortaklıklar iyi değerlendirildiği sürece çok güzel işler yapılabilir.

Mobilya ürünleri bayilik sistemi de aynı şekilde işlemektedir. Bu sektörde kanımca bayilik sistemi diğer sektörlere göre daha önemlidir çünkü insanlar mobilyayı bir defa alıyorlar ve kalitesi sağlamlığı garantisi önemlidir.

Bunu da marka ile ölçmeye çalışıyorlar yani mobilya alırken marka birçok açıdan bir kriterdir. Bu şekilde bayilik veren firmalardan biride Kayaoğlu mobilyadır bu firmanın da bayilik almak isteyen şahıslar için koyduğu şartlar vardır ve bu şartlara uyanlar Kayaoğlu mobilya bayiliği alıp kazançlı bir sisteme dâhil olma fırsatını ellerinde bulundururlar.

İç dekorasyon alanı bu firmanın uzmanlaştığı konulardan biridir mobilya sektöründe önemli bir yere sahip olmalarının nedeni hem üretim hem de satış yapıyor olmaları ve bunları da güçlü satış ortaklığı sistemiyle destekliyor olmalarıdır.

Bu sayede ürettikleri ürünleri tekbir yerden değil de onlarca işyerinde aynı anda sergileme şansına sahip olmaktadır. Birde firmanın kısa ve orta vadeli stratejik hedefleri vardır bu bayilik sistemin dâhil olan ya da olmayı hedefleyen kişilerden firmanın istediği en önemli amaçlardan biride belirlemiş olduğu kısa ve orta vadeli hedefleri tutturmak için gayret sarf etmesi gerekirse istenen rakamlara ulaşılması için çok büyük çaba sarf etmesi beklenmektedir.

Sermaye anlamında ve işi yapabilme anlamında problem yaşamayacak olan şahısların Kayaoğlu mobilya firmasından bayilik alması kolay olmaktadır bu konuda herhangi bir problem yaşamayacaklardır ancak bayrılık sistemi diğer firmalarda olduğu gibi süresiz değildir.

Yani belli bir süre sonunda bayiliği alan kişi ve firma karşılıklı olarak birbirlerinden memnun kalırlarsa sözleşmeyi yenileme hakkını firma saklı tutar. Tam tersinde de firma belli zaman dilimi sonrası sözleşmeyi tekrarlamak istemeyeceği gibi bayilik sistemine dâhil olan kişinin kendi mallarına başka mallarda sattığını görürse hem sözleşmeyi süre dolmadan iptal edebilir hem de bayisini ciddi bir tazminatla karşı karşıya bırakabilir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap