Döner Bayilik

Katıkçım Döner Bayilik

katıkcım döner bayilik
katıkcım döner bayilik
Bayilik.Gen.tr

Katıkçım Döner

Günümüzde sıkça tüketilen fast food ürünleri kategorisinde yer alan “döner”,  kültürümüzün vazgeçilmez bir parçasıdır. Katıkçım Döner’ de insanların artan taleplerini karşılamak ve kar elde etmek için çalışmış, hassas ve özverili bir çalışmanın ardından kurumsallaşarak, birçok ildeki işletmelerin Franchise ihtiyacını karşılamış ve başarısını kanıtlamıştır.

Hatay ilinde ilk defa açılan bu işletme, kaliteli servis prensibi ve müşterilerine verdiği değerle kısa zaman içerisinde adını duyurmayı başarmış ve birçok işletmenin gıptayla baktığı bir konuma gelmiştir. Katıkçım Döner Bayilikleri, disiplinli bir şekilde çalışarak ve Franchise verdiği işletmeleri sürekli olarak denetleyerek müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır.

Katıkçım Döner Bayilik Şartları

Hatay’ ın güzel soslarıyla yapılmış eşsiz lezzetini tüm Türkiye’ye tanıtmak ve hatta yurt dışında da faal bir şekilde çalışmak için uğraşan “Katıkçım Döner” yenilikleri ve çağı anbean takip etmektedir.

Reklam ve tanıtım gibi hususları dikkate alarak, müşterilerin diledikleri zaman dönere erişimini ve ulaşımını sağlayan ve paketleme servisiyle de günün her saati hizmet eden “Katıkçım Döner Bayilik” kaliteyi ucuza pazarlamayı ve her müşterisinin talep ettiği lezzeti tatmasını amaçlamıştır. Katıkçım Döner Bayilik, tasarımlarını hayata geçirirken hedef kitle tarafından görselliği dikkat çekici olan temalar belirlenmektedir.

Franchise verdiği işletmelerin mekan tasarımını şartnameye göre dizayn eden bayiliğin ve işletmecinin ortak gayesi, mekanın ve sunulan hizmetin birbiriyle entegre olması ve sunulan hizmetin etkileyici ve hafızlardan silinmeyen yapıda olmasıdır.

Katıkçım Döner Bayilik” vizyon ve misyonları doğrultusunda hareket etmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Grişimci ve işletmecilere franchise hakkı verirken, gerekli olan prosedürleri inceleme altına alarak, yoğun bir çalışma programı izlemektedir. Basit ve klişe bir görünümden kaçınarak daha tarz tasarım, konsept belirleyen ve tüm bu işleri yaparken tek bir payda etrafında birleşerek “insanları etkilemeyi amaçlamış” bir isimdir “Katıkçım Döner”… Katıkçım Döner Bayilik; insanlara saygı duyar, firma politikaları gereği herkese eşit davranır ve bünyesinde çalışan elemanlarının başarılarına katkıda bulunup, onları teşvik eder.

Hergün müşterilerine “nasıl daha fazla hizmet edebilirim” gayesiyle çalışıp; sürekli kendini yenileyen, yaratıcı düşünen ve sorumluluklarının bilincinde olarak hareket eden bir kuruluştur. Ayrıca Katıkçım Döner; üretici kimliğinin yanısıra nargile paketleme ve eve servis işlemi de yapmaktadır. 7/24 açık olan Katıkçım Döner, bünyesinde barındırdığı elemanlarıyla birlikte, günün her saati insanlara hizmet vermekte ve gelişen çağa uygun olarak ürünler üretmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap