Halı Bayiliği Veren Firmalar

Kaşmir Halı Bayilik

Kaşmir halı bayilik
Kaşmir halı bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kaşmir Halı

Kaşmir halı 2005 yılında Gülsan holding girişimi ile kurulmuştur. Markanın hedefi dünya üzerinde halı sektörü alanında lider olmaktır. Modern teknoloji ve çevre dostu tesislerde üretime başlayan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Sadece Türkiye sınırları içinde ününü duyurmak istemeyen firma yurt dışına da halı bayiliği verir.

Kaşmir halı 75000 metrekarelik alanda üretim yaparak 22 farklı kalitede ürün çıkarır. Halı bayiliği veren markanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğu için birinci sınıf malzemelerle her bütçe ve zevke uygun üretim yapar. Genç ve dinamik tasarım ekibi renk renk desen desen çizgiler sunar. Bayilik veren firmalar içinde ilk sıralarda yer alan markada alanında uzman ve donanımlı ekip çalışır.

Kaşmir Halı Bayilik Şartları

Kaşmir halı bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Markanın yurt içinde 10 bölgede 1100 üzerinde satış noktası vardır. Firma yapmış olduğu çalışmalarla girişimcilerin yanında yer alır. Hali bayiliği veren marka bayilik vererek yeni Pazar alanı elde eder ve var olan müşterilerine yenisini ekler. Kaşmir halı yılların verdiği tecrübeyi girişimcilerle paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olur.

Kaşmir halı firma yetkilileri yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini eklemek için halı bayiliği vermek ister. Marka bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Bayilik vereceği kişilere bazı şartlar sunar. Bunların başında işine sahip çıkan, güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, prezentabl insanlar olması önemli yer teşkil eder.

Kaşmir halı ile kaliteyi düşük maliyete almak istiyorsanız bayilik başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka sizinle iletişime geçerek bayilik için gerekli olan bilgiler hakkında bilgi verir. Görüşme sırasında isim hakkı bedeli isteyip istemediklerini ve kurulum bedeli olarak ne istediklerini size söylerler. Açılacak olan mağazanın dekorasyonu ve nerede olması gerektiği hakkında detaylı bilgi verirler. Şartlarda anlaşılırsa bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları kanunen koruma altına alınır. Kaşmir Halı Bayilik sözleşmesinden sonra marka size ve yanınızda çalışacak olan personele gerekli olan hizmet, işletme ve pazarlama desteği verilir. Marka bölgesel destek ile size gerekli olan lokasyonu sağlar. Firma reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür ve karşılığında ücret almaz. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile yatırımınız kısa sürede % 100 kazanca dönüşecektir

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap