Bebek Ürünleri Bayilik Çocuk Giyim Bayilik veren firmalar

KARAMELA Giyim Bayilik

Karamela Çocuk Giyim Bayilik
Karamela Çocuk Giyim Bayilik
Bayilik.Gen.tr

KARAMELA BEBEK VE ÇOCUK GİYİMİN BAYİLİK ŞARTLARI

KARAMELA BEBEK İlk olarak 1989 yılında Kotonteks A.Ş. bünyesinde Türkiye’de bebek ve çocuk giyimleri üzerine çalışmalar yürütmüş olan Karamela, daha sonra müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda kendi markasını oluşturmaya karar vererek 2000 yılında Karamela adı ile bebek ve çocuk giyim ürünlerini satmaya devam etmiştir.

Bunları kendi markasıyla satmaya başlarken 0-2 yaş grubundaki bebeklerin ürünlerini O Piti Piti markasıyla ve 2-12 yaş gruplarındaki çocukların giyimlerini de Karamela adıyla satışa sunmaya çalışmıştır. Amacı olarak benimsemiş olduğu Türkiye’nin hemen hemen her yerinde satış bayilikleri kurarak müşteri sayısını artırarak büyümeye istikrarlı bir şekilde devam etmeyi amaçlayan yapısıyla daima ileriye yönelik bir hareket etme çalışmasını amaçlamış bulunmaktadır. Bunun için de karamela bebek-çocuk giyim bayilik şartları taşıyan herkesin Karamela markasını satarak Karamela ailesinin bir parçası olması gerekliliğini ortaya koymuştur.

Bu nitelikleri taşıyacak olanların özellikle giyim sektörü üzerine istekli ve bilgili olması şartını aramakta olup bunun yanı sıra yeterli düzeyde bir sermayeye sahip olarak bunu karamela bebek-çocuk giyim bayilik şartları arasında vurgulamaktadır.

Bayilik şartlarını taşımak isteyenler için ayrıca yatırım destekli birtakım katkılar da aşağıda yer alan özel şartların taşınabilmesi halinde sunulacağının taahhüdü verilmektedir. Bu şartlar karamela bebek-çocuk giyim bayilik koşulları olarak şu şekilde sıralanabilir:

– Alışveriş merkezinde yer alan merkez konumunda bir yerleşkede mağazanın yer alması ve ulaşımın rahatlıkla kolay olduğu bir zemine sahip olması,

– Depo alanı da dâhil olarak en az 50 m²lik alanının bayilik açabilmek için bulundurulması,

– 2 metre ön cephesinin ve 3 metre tavan yüksekliğinin minimum oranlarda bulundurulması mağaza için belli başlı standartlar arasında yerini almaya devam etmektedir.

Bütün bunların dışında bayilik oluşturacak olan esnafın Karamela kurumsal yapısına uyarak müşterilerinin memnuniyetini ilk sıraya alan bir yaklaşım sergilemesi de karamela bebek-çocuk giyim bayilik koşulları için olmazsa olmaz ön şartlardan birisini oluşturmaktadır. Bütün bu bayilik şartlarını taşıyabileceğine inanan adaylar için sunulmakta olan bütün bu şartların yerine getirilememesi durumunda Karamela itibarını zedelemesi olağan olduğu için kurumsal olarak bayilik sözleşmesinin feshedilmesi durumu doğacaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Merhaba Elifcim, öncelikle bu güzel yazıların için teşekkür ederim gerçekten bilgilerinden yada araştırmalarından faydalanıyorum sende işini güzel yapıyorsun. Ben bir firmanın bayiliğini almak yerine kendi markamı kurmak kendi adımla büyümek istiyorum.Bunun için bir miktar yatırım alabilirim, 100 bin tl kadar sermayemde var. Bu konuda bir yazı yazarsanız çok sevinirim