Unlu Mamüller Bayilik

Karafırın Bayilik Bayilik Şartları

Karafırın Bayilik
Bayilik.Gen.tr

FIRINDA LİDER KARAFIRIN

Ülkemizde unlu mamullerin önemi büyüktür. Milletçe unlu mamulleri severiz. Unlu mamulde lider marka KARA FIRIN kendini alanında fazlasıyla ispatlamıştır. Kendini ispatlamış ve adını çok iyi bir şekilde duyurmuş bu marka ile siz de çalışmak istemez misiniz?

Günümüzde artık bir çok kişi kendi işinin sahibi olmak istiyor. KARA FIRIN olarak bizler de bayilik şeklinde markamızı sizlerle paylaşmak daha da büyümek isteriz. İmalat sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir ürün beğenilir mi kaygısını yaşamayacaksınız. Sizin yerinize biz test edeceğiz. Diğer bayi sahiplerinin bilgilerinden de faydalanabileceksiniz. KARA FIRIN unlu mamuller bayilik konusunda kısaca bilgi vermek isteriz.

Bayilik giriş bedelimiz 50.000 USD dir. Yıllık cironun %5 ‘ i kadar isim hakkı ödemesi olacaktır. Yine yıllık cironun %1 ‘i oranında reklam katılım bedeli ödenecektir. Ortalama metrekare başına 1500 USD yatırım maliyeti söz konusu olacaktır. 50.000 USD karşılığı teminat yatırmak gerekir. Birinci derece gayrimenkul ipoteği ya da banka teminat mektubu olabilir. İstanbul dışı başvurular kabul değildir.

KARA FIRIN unlu mamuller bayilik ücreti ödediğiniz taktirde KARA FIRIN ismini işletme hakkını, yıllarca biriktirdiği tecrübelerine ortak olma hakkını, belirlenen bölgede tek şube olma hakkını, tescilli isim ve logo kullanma hakkını, iş idaresi, satış, dekorasyon ve ekipman seçimi, alımlarda fiyat ve vade avantajı haklarına sahip oluyorsunuz. Dekorasyon süreci 2-3 ay sürer. Anahtar teslimi her şey KARA FIRIN sorumluluğundadır. Lokasyon konusunda KARA FIRIN portföyünden yararlanılacağı gibi işletmecinin fikri de alınır. Ürünler KARA FIRIN LTD den temin edilir. Yatırımcıya her gün muhtelif seferlerde ulaştırılır.

Bu işi yapmak için pastacı olmanıza gerek yok. Ürünleri hazır temin edeceğiniz için yapmamız gereken tek şey müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmanızdır. Tek gayretiniz bu olmalı. Yatırımcılar ara ara eğitimlere tabi tutulacaklar. KARA FIRIN onay verirse bayilik haklarınızı bir başkasına devredebilirsiniz. Devir alacak firmalarda sizin geçtiğiniz değerlendirme aşamalarından geçecektir. KARA FIRIN bayilik imkânı için sadece formumuzu eksiksiz doldurup bize geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede dönüş yapacağız.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • merhaba elif hanım ben istanbul kadıköy sahil tarafında ikamet etmekteyim.buralarda yiyecek sektorüne çok olmayan bi maliyet ile bir yer açmak istiyorum.frencheizing çok abartı parada olduğu için onlara gücüm yetmiyo.benim düşüncem büyük olmayan bir dükkanda(yaklaşık30 m2 ) pastane tarzı ama ekmek çeşitleride olacak şekilde bi yer açmak istiyorum.çevremde buna benzer yerler var. ama benimki bana hergün servis yapacak bi yer lazım.ekmek ayrı olsa da olur. benim istediğim güvenebileceğim bayisi gibi olacağım ya da bana hergün servis yapabilecek düzgün güvenilir pastane tarzı yer biliuprmusunuz? bana bu konuda fikir verirmisiniz???işin imalatına girmek istemiyorum .bana cevap verirseniz sevinirim.( daha önce peçko ile konuştum anlaşamadım )bu şekilde tanıdığınız firmalar varsa bana söylerseniz ve dediğim konuda bana fikir verirseniz sevinirim.