Eşarp Bayilikleri

Karaca Eşarp Bayilik

karaca eşarp bayilik
karaca eşarp bayilik
Bayilik.Gen.tr

Karaca Eşarp

Karaca Eşarp 1989 yılında ilk ticari hayata Sultanhamam’da atılmıştır. Marka 1992 yılında büyüyerek “Karaca Eşarp” markası altında çalışmalarına devam etmiştir. Şık ve yenilikçi desenleri ve çizgileri ile her yaştan hanıma hitap eden marka bayilik veren firmalar arasında yer alır. Alanında uzman kadrosu ve yenilikçi tasarımcılarıyla hareket eden firmanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğundan birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanırlar.

Karaca Eşarp üretim ve tasarımda yenilikleri takip eder. Eşarp bayiliği veren firmalar arasında yer alan firma tüm Türkiye’de olduğu gibi dünyada da önde gelen firmalar arasında bulunmak ister. Bu yüzden de dünyanın en kaliteli işlenmiş ipeğini ihraç eder. Avrupa ve Arap ülkelerinin eşarp konusundaki ilk sıralarında yer alır.

Kurulduğu yıldan beri kaliteyi temel felsefe edinen Karaca Eşarp Bayilik gerek zengin müşteri yelpazesi gerekse de bayiliklerine sunduğu avantajlar ve kolaylıklar ile Türkiye’de öncü firmalar arasında yerini almıştır. Bayilik ve satış öncesi satış sonrası verdiği hizmet kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Karaca Eşarp Bayilik hem ürün kalitesi hem de güler yüzlü personelleri ile siz değerli müşterilerin daima hizmetindedir. Türkiye’de sektöründe öncü firmalardan biri olan Karaca Eşarp Bayilik zengin çeşitleri ve şık tasarımları ile müşterilerinin tercih sebeplerinde ön sıralarda yerini almıştır. Faranchise imkanları ve bayilerine sağladığı kolaylıklar ve fırsatlar her geçen gün gelişmeye ve fazlalaşmaya devam edecektir.

Hizmet prensibini kaliteyi ve güler yüzü bir arada bulundurarak Türkiye’de seçkin bir konum alan Karaca Eşarp Bayilik git gide pazardaki payı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hem ürün kalitesi hem de sağladığı kolaylıklar ile bayilik alacak firmalara gösterdiği avantajlar Karaca Eşarp Bayiliğin sunduğu fırsatlardan bir tanesidir. Seçilecek olan personellere titizlik gösteren Karaca Eşarp Bayilik güler yüzlü, işini seven, işinde başarıya odaklı ve işini önemseyen bayiler ile yoluna devam edecektir. Gerek müşteri memnuniyeti eksenli çalışmaları gerekse de kaliteyi ve şık tasarımları bir arada bulundurmayı başaran Karaca Eşarp Bayilik ilkeli, dürüst ve işini seven bayi ağı ile Türkiye’de sektöründe öncelikli yerini almıştır. Modayı yakından takip etme hususunda olsun kalitede olsun taviz vermeyen Karaca Eşarp Bayilik bayilere sağladığı kolaylıklar ile de gelişimini sürdürmektedir. Merkez yerlerde yer seçimi ve işini kendi işi gibi benimseyen firmalara sağlanan kolaylıklar ile Karaca Eşarp Bayilik Türkiye genelinde hizmet vermek isteyen bayilerin başvurularına açıktır.

Öncelikli hedef olarak kalite felsefesini seçen Karaca Eşarp Bayilik geniş ürün çeşitleri ve modayı yakından takip eden yüzü ile Türkiye’de sık sık adından söz ettirmektedir. Adından her defasında söz ettiren Karaca Eşarp Bayilik sunduğu avantajlar ve hizmet standartlarındaki kalitesi ile pazarda yerini almaktadır. Gerek bayilere sunduğu avantajlar ve fırsatlar gerekse de ürün kalitesi ile öncelikleriniz arasında bulunan Karaca Eşarp Bayilik her daim müşterilerine güler yüzlü hizmet ve satış öncesi satış sonrası yaklaşımı ile piyasada öncelikli yerini almıştır.

Karaca Eşarp Bayilik Şartları

Karaca Eşarp, diğer markalardan farklı olarak kültürel değerlerimizi tasarımına yansıtmaya çalışır. Alanında uzman kadro ile çalışan ekip kısa süre içinde tüm dünya üzerinde hakimiyet kurmayı başarmıştır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka sektörün öncüsü olmuştur. Birbirinden şık ve renkli desen ve çizgiler ile tesettür modasına yenilik getirir.

Karaca Eşarp bayilik vereceği kişilerde öncelikle kendi belirledikleri misyon ve vizyona uygun davranılmasını ve benimsenmesini ister. İletişim yönü güçlü, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve mağazacılık alanında deneyimi olan kişilerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile irtibata geçip isim hakkı bedeli ve kurulum bedeli isteyip istemediklerini öğrenebilirsiniz. Alanında uzman kadro size bu konuda yardımcı olacaktır.

Karaca Eşarp franchise veren firmalar arasında yer alarak üretimini tüm dünya ülkelerine tanıtmak ister. Girişimcilere destek olan marka yılların verdiği tecrübeden yararlanmanızı ve sıfır risk ile kısa sürede iş hayatında büyümenizi garantiler. Eşarp bayiliği veren firma hem yeni Pazar alanına sahip olacak hem de var olan müşterilerine yenisini ekleyecektir. Karaca Eşarp tüm dünyada trend belirleyen lider markalardan olmak için yeni tesisler kurmak ister. Bu arada sizin de kendi işinizin patronu olmanızda yardımcı olacaktır.

Franchise veren firma olan Karaca eşarp ile anlaşmanız takdirde size ve personelinize gerekli olan pazarlama, hizmet ve bölge desteği verilecektir. Alanında uzman ekip ihtiyacınız olan her an yanınızda olur. Bayilik verildikten sonra reklam ve tanıtım çalışmalarını firma personeli kendisi yapmaktadır. Bayilik ile kısa süre içinde yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğünü göreceksinizdir. Marka gelirinizden pay istemez.

Özenli ve dikkatli çalışma

İşletmelerin gerek görülen yeterli sermayeye sahip olmaları

Bayilik verilecek yerlerin merkezde ve büyük alışveriş merkezlerinde bulunması

İletişim ve yönetim becerisi

İşini seven ve işini benimsemesi

Pazarlama tecrübesine sahip işletmeler olması

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum