Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Kahveland Bayilik Şartları

Kahveland Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kahveland

KAHVENİZ KADAR SICAK, KAHVENİZ KADAR MİS KOKULU ORTAM KAHVELAND

Hepimiz kahve içmeye bayılırız. Hele bir de yoğun geçen yorucu tempolu bir iş gününün ardından şöyle sıcacık, mis kokulu bir yorgunluk kahvesine kimse hayır diyemez.

Kahve kültürümüz yıllar yıllar önceye dayanan, adeta milletimiz ile özdeşleşmiş bir içecektir. Öyle ki misafirliklerde, kız isteme gibi özel merasimlerde dahi kahvelerimiz hep başrol oynamıştır.

Ancak artık kahve içmek için eve gitmeyi beklemeye, koca gün onun hayalini kurmaya gerek yok. Kahveland sayesinde, evimizdeki gibi mis kokulu kahveler günün her saatinde hizmetimize sunuluyor. Hem de sadece Türk kahvesi olarak değil, kahvenin aklınıza gelebilecek onlarca çeşidi ile beğenilerimizi topluyor.

İş çıkışı veya öğle arası Kahveland ‘ a giderek bu yoğun günde, sıcacık bir bardak kahve, bir parça tatlı ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Kahveland sadece kahve ve içecek değil, aynı zamanda envai çeşit pasta çeşitlerini de bulabileceğiniz, tatlı krizlerinizin dibine vurabileceğiniz, evinizin sıcaklığı gibi, sıcacık bir ortam ile dekore edilmiş nezih bir mekân.

Kahveland Bayilik Şartları

Diğer cafe, pastane gibi yerlerden çok farklı olan bu mekâna bir kere gidince siz de farkı hissedecek ve bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Yatırımcı ve girişimciler bilir, bu devirde en güzel para kazanma yöntemi bayilik almak. Siz de bu sıcacık ortamdan bir tanesini bayilik almak ister misiniz?

Özellikle de cafe/tatlı/pasta bayilik isteyenler, bu yazımızı okumanızda fayda var.

İşte Kahveland Bayilik Şartları ;

· Öncelik ile yapmanız gereken internet üzerinden, Kahveland Bayilik Alma sitesine girip, orada ki butonlardan ön başvuru linkine tıklayarak, ilk başvurunuzu gerçekleştirmeniz ,

· Ancak internet üzerinden başvurunuz pek de içinize sinmiyor, ve de aklınızda ki diğer tüm sorulara cevap arıyor iseniz, yapmanız gereken şey, Kahveland Bayiliği için yetkili kişi ile iletişime geçmek.

kahveland bayilik

kahveland bayilik

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Blaban Kahve ve Gıda San Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı 16
Toplam Şube Sayısı 11
Hedeflenen şube sayısı 30

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı $ 100,000
Minimum Şube Açılış Maliyeti $ 100,000
İsim Hakkı Bedeli $ 10.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-24 AY
Ortalama Kar Marjı %80
Giderden Pay %3
Ortalama Kar Marjı %65
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap