Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Kahve Durağı Bayilik Şartları

Kahve Duragı Bayilik
Kahve Duragı Bayilik
Bayilik.Gen.tr

KAHVE DURAĞI

Bayilik Veren Firmalar Arasında yer alan ve ilk olarak İzmir 1. Kordon’da hizmet vermeye başlayan Kahve Durağı, 2011 yılından itibaren bayilik vermeye başlamıştır. Deneyimli bir kadro ile birlikte oluşturulan bu marka, sürdürülebilir olmak adına bayilerinden de aynı başarıyı beklemektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak hizmet veren Kahve Durağı, açmış olduğu 72 şube ile kahve severlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Dünyanın her yerinden getirttiği çekirdekleri öğüterek enfes lezzette kahveler yapan Kahve Durağı, tüm şubelerinde de aynı hassasiyeti göstermektedir. Kafe restoran konseptinde hizmet sunan bu başarılı marka, kahvenin dışında farklı alternatifler de sunmaktadır. Kahve Durağı bayilik şartları arasında en çok merak edilen sorulardan biri de maliyetin ne kadar olduğudur.

KAHVE DURAĞI BAYİLİK

Franchising bedeli 25.000 $ olarak belirlenmiştir. Kahve Durağı avm, cadde konseptinde müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sebeple Kahve Durağı bayilik şartları için şubenin hizmet vereceği alanın uygunluğuna Kahve Durağı karar vermektedir. Yatırım maliyetlerinin ne kadar olacağı mekânın metre karesine göre farklılık göstermektedir. Şube açılırken her hangi bir reklam bedeli ödemenize gerek yoktur.

Bayilik aldıktan sonra aylık hasılatınızın üzerinden % 3 royalty fee bedeli alınmaktadır. Kurulum aşamasında tüm projeyi Kahve Durağı üstleniyor. Çalıştırılacak olan personellerin tümü personel bankasından tedarik edilmekte ve eğitimlerini yine Kahve Durağı vermektedir. Şube açmadan evvel mutlaka bir fizibilite çalışması yapılmakta ve bunun yanı sıra açılacak olan şehir ile ilgili de bir araştırma yapılmaktadır. Kahve Durağı bayilik koşulları arasında bir diğer önemli detay da mekânın metre karesidir.

Bunun için iç mekânın en az en az 80 m2 olması, dış mekânın ise en az 30 m2 olması gerekmektedir. Ayrıca bayilik için mutlaka bahçe olması da gerekmektedir. Tüm şartlar yerine getirildiği takdirde şubenin kurulumu 45 ile 60 gün arasında değişmektedir. Yapılan Franchising sözleşmesi 5 yıl için geçerli olmaktadır. Anlaşıldığı takdirde 5 yılın sonunda sözleşme yenilenebilir. Bunun için tekrar Franchising bedeli alınmamaktadır. Her zaman aynı tazelikte lezzeti ile müşterilerine hizmet sunan ve kalitesini ispat etmeyi başaran Kahve Durağı bayilik koşullarını yerine getirerek siz de bu başarıya ortak olmanın gururunu yaşayabilirsiniz.

Kahve bayilikleri arasında oldukça populer olan kahve durağı markası bizce girişimciler için mantıklı bir seçimdir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Kahve Durağı
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 50(merkez)
Toplam Şube Sayısı 72
Hedeflenen şube sayısı Yıllık 30

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 100.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2750 TL * m2
İsim Hakkı Bedeli $ 25.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %50
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap