Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Kahve Doğası Bayilik

Kahve Doğası Bayilik
Bayilik.Gen.tr

 Kahve Doğası

Sıcacık bir mekân ve keyifle içilen bir fincan kahve…

Huzuru, keyifi, maneviyatı iliklerine kadar yaşatan eşsiz bir mekân “Kahve Doğası”.  2009 yılında İzmir’de kurulan “Kahve Dünyası Bayilik”, müşterilerine sunmuş olduğu bol seçenekli menü listesiyle onların seçeneklerine önem vermektedir.

İzmir’ de kurulduğu yıldan itibaren, gerek kalitesinden ötürü gerekse müşterilerine göstermiş olduğu tutum ve davranışlardan dolayı, konsept, içerik yenileme ve güçlü bir imaj değişikliğinden sonra, talep eden işletmelere Franchising bayilikler vermeye başlamıştır. Müşterilerin kalite standartları düşünüldüğünde; her cebe uygun, makul miktarlardaki bütçeler kullanılarak tadılabilen lezzetler; insanların memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Bu denli önemli olan ve işini çok ciddiye alan Kahve Doğası Bayilikleri; bulunduğu bölgedeki insanlar tarafından çokça tercih edilir, işine verdiği hassasiyet sayesinde çok başarılı olan bu kuruluş gün geçtikçe büyümekte ve saygın kuruluşlar listesine adını yazdırmaktadır. “Kahve Doğası Bayilikleri” çizgisini bozmadan, almış olduğu kararları büyük bir istikrarla uygulamaya koymaktadır. Soluksuz ve bitmek bilmeyen bir gayretin sonucu olarak ortaya çok iyi işler çıkmaktadır.

 Kahve Doğası Bayilik Şartları

Kahve Doğası; yüksek kapasiteli ve verimli lezzetleri sayesinde, değişen yaşam koşullarına ayak uydurarak, kahvelerini ve tatlılarını yapmakta, ardından piyasaya sunmaktadır. Hizmet sektöründe çalışan diğer firmaları da göz önünde bulundurarak, bu pazarda kendine büyük yer edinmiş ve kalitesini ülke çapında duyurmuştur.

Kahve Doğası’nın ismiyle yola çıkmak isteyen birçok işletmeci, Kahve Doğası Bayilik Şartları’dan Franchising almaları için talep göndermekte ve Kahve Doğası Bayilikleri’ de bünyesinde çalıştırdığı mimarlarıyla birlikte işletmecilere yardımcı olmaktadır.

Her işletme gibi Kahve Doğası Bayilikleri’ de kar edinmeyi esas alarak işletmeleri kurmuştur. Ve ilk günden itibaren gerek müşterilerinden gerekse rekabet ettiği diğer kafelerden sürekli övgüler almaktadır. Kahve Doğası, müşterilerinin vizyon ve misyonlarını gözeterek, kaliteli, buram buram kokan kahveler yapmakta ve pastalar ikram etmektedir.

Lezzet dünyasında aradığı başarıyı bulan Kahve Bayilikleri; bu başarısını kaliteli ve titiz çalışmasına borçludur. Her zaman için belirlediği konseptler ışığında, tarzını ve yapısını hiçbir zaman değiştirmeden kalitesine kalite katmaktadır.

Kahve Dünyası Bayilikleri, franchising verdiği işletmelerin konseptini sözleşmede geçirmektedir, o konsept, kafeye büyük bir zenginlik ve gösteriş katmakta bunun yanı sıra sakin ve rahat bir mekan özelliği taşımaktadır. Hem lezzetiyle hem de konseptiyle insanları memnun eden Kahve Doğası Bayilikleri, hemen hemen hergün kahve adına, tatlı adına yeni bir şey öğrenerek rekabet yolunda ilerlemektedir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Büşram Turizm Gıda ltd.şti.
Merkez İzmir
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 20
Toplam Şube Sayısı 3
Hedeflenen şube sayısı 25

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı Belirtilmemiş
M2 Başına Kurulum Maliyeti 15.000 TL
İsim Hakkı Bedeli 25.000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  18-24 AY
Giderden Pay (Aylık) %3
 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

 • Mrb Elif hanım minimum
  nakit ihtiyacı 100,000 tl
  şube açılış maliyeti metre kare 2750 tl
  isim hakkkı bedeli 25000 usd
  diyelim ki 100.000 nakit param var diğer ödemeleri nasıl yapıyoruz