Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Kahve Deryası Bayilik

Kahve Deryası Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kahve Deryası

Türkiye’ nin en iyi kahve markalarından olmaya aday “Kahve Deryası; değişen yaşam standartlarına ve beğeni ölçütlerine uygun olarak çalışmalarına devam etmekte ve kahve üretimini gerçekleştirmektedir.

Mutlaka her insanın ilgisini çeken kafe dizaynı ve ürünleriyle ilk defa kendi kafelerine gelen insanların hafızalarında yer edinecek derecede kalitelidir.

Senelerdir, insanların kahve ve tatlı ihtiyacını karşılayan ve “kahve” denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Kahve Deryası, sektöre yeni başladığı günden itibaren, köklü geçmişi olan kafelere kafa tutmakta ve pes etmeyen yapısıyla liderliği göğüslemektedir.

Kalitesiyle kendinden söz ettirmeyi başarmış bir işletme olan bu kafe, bayilikleriyle birçok girişimciye umut ışığı olmakta, başarılı bir yatırım yapmalarına vesile olmaktadır.

Markasını konuşturan “Kahve Dünyası Bayilik Şartları; müşteri odaklı bir tutum ve davranış sergileyerek, kahve sektörüne ivme kazandırmıştır. Mekânlar için gereken değişik ve avangart konseptiyle kaliteyi yakalayıp, tasarım farkını ortaya koyarak, iç tasarım sektöründe de oldukça iddialı olduğunu herkese göstermiş ve hem konseptiyle hem de lezzetleriyle yükselişe geçmiştir. Birçok başarılı lezzetin üretimine imza atan Kahve Deryası Bayiliklerinin şartları, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Kahve Deryası Bayilik Şartları

Ençok merak edilen başlıklar şu şekilde

  • kahve deryası bayilik
  • kahve deryası bayilik şartları
  • kahve deryası bayilik ücreti
  • kahve deryası bayilik alma

Geniş menü yelpazesine sahiptir ve kafenin konseptinde göz alıcı bir hava bulmak mümkündür. Hijyenik ve temizliği ön planda tutarak yapmış oldukları kahvelerin ve tatlıların temiz bir ortamda hazırlanmasına dikkat eden Kahve Deryası Bayilik, sağlık ve lezzet uyumunu hesap ederek adım atmaktadır. Bunun dışında birbirinden farklı kültürlere ait kahveleri menülerinde barındırarak insanlara seçenek şansı sunmuştur.

Buradan da açıkça görüldüğü üzere, Kahve Deryası Bayilik, tecrübe ve kaliteyi konuşturmuştur. Bundan dolayı insanların gidip görmesinde ve bir dilim pastayla bir fincan kahvenin tadına bakmalarında fayda vardır. Kahve Deryası ismiyle yola çıkmak ve üreteceği hizmetleri bu isim üzerinden pazarlayıp, dağıtmak isteyen birçok girişimci Kahve Bayiliklerini gözden geçirerek Franchising talebinde bulunmaktadır.

Bayilik ve işletmeci arasında sağlanan olumlu görüşmeler sonucu karara varılan ortak nokta; süreklilik ve karlı bir ticari ilişkidir. 

Kahve Deryası Bayiliklerinden Franchising almak isteyen işletmecilerin kafalarında net olan düşünce şudur “ adını ve tadını duyurmuş, her anlamda kendini ispatlamış bir ismin desteğiyle yola çıkarsam daha çabuk adapte olurum ve daha karlı işlere imza atarım”. İşte bu düşünceden ötürü  “Kahve Deryası” ismini tercih etmekteler ve bayiliğin belirlemiş olduğu Franchisorler ile ticari ilişkiler doğrultusunda çalışmaktadırlar.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma KAHVE DERYASI A.Ş..
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 45 (Merkez)
Toplam Şube Sayısı 98
Hedeflenen şube sayısı 200
Son 1 yılda açılan şube 23

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı $175.000
Minimum Şube Açılış Maliyeti $200.000
İsim Hakkı Bedeli $30.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-24 AY
Ortalama Kar Marjı %35
Gelirden Pay %3
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap