Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

KAHVE DEPOSU Bayilik

kahve deposu bayilik
Bayilik.Gen.tr

KAHVE DEPOSU

 

Kahve; öncelikle kokusuyla çeker insanı daha sonra tadıyla ve koyu sohbetiyle. Her kafe, muazzam kokulu kahveler yapamaz, çünkü kaliteli kahve yapmak ayrıcalıktır”. Ancak “Kahve Deposu” kokusuyla ve tadıyla bir bütünlük oluşturmuş kahveleri ve tatlılarıyla beğeni ölçütünün en üstüne çıkmayı başarmıştır.

Üretmiş olduğu eşsiz lezzetleriyle ve tasarımlarıyla kendinden konuşturmayı başaran Kahve Deposu Bayilik’i; gerek izlemiş olduğu politikaları gerekse işine vermiş olduğu ciddiyet ve hassasiyetiyle kalitesinden sıkça söz ettirmektedir.

Göz alıcı, zarif, ışıltılı ve kullanışlı konsept mobilyaları ve aksesuarlarıyla da Kahve Deposu; her geçen gün yenilenmeye devam etmektedir, hiçbir zaman sıradanlığı ve tembelliği benimsememiş, her an görev aşkıyla çalışmış ve birçok farklı kültüre ait kahveyi müşterileriyle buluşturmuş ekibiyle 7/24 hizmet etmektedir.

Kahve Deposu Bayilik Şartları

Her zevke hitap eden kahve ve tatlılarıyla müşterilerinin beklentilerini katagorize ederek programlar yapan Kahve Deposu Bayilik Şartları; kafenin başarısı ve hedeflediği müşteri sayısına kavuşması için izlediği çalışma politikasıyla birçok girişimcinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Kahve Deposu’na gelen her insan memnun ayrılır, çünkü bu kafede, her şey önceden düşünülmüş ve insanların değer yargıları hesaplanarak son kalite malzemeler kullanılmıştır.

Kahve Deposu Bayilik Şartları’nda göze çarpan ilk unsur menü düzeni ve mekanın iç tasarımıdır.  “Vitrin” her zaman önemli olduğu için ve insanların hafızalarında ilk izlenimi oluşturacağı için menü seçiminde kullanılacak olan fonun kalitesinden duvarların renginin tonuna kadar her şey büyük bir titizlikle incelenir ve bayilik ekibi tarafından büyük bir hassasiyet örneği gösterilerek düzenlenir.

 Kahve Deposu Bayilik Şartları ağırlıklı olarak lezzete ve damak zevkine önem vermiştir. Gelişen teknolojinin etkilerini son moda kahve makineleriyle yapılan kahvelerde ve çabuk servis edilen tatlılarda görmek mümkündür. Kahvelerin korunması ve tadının bozulmaması için, muhafazasını çok iyi yapmak gerekir bu son derece önem verilmesi gereken bir konudur ayrıca deponun ve kafenin temizliğine de önem verilmelidir.

Kahvelerin ve pastaların denetimini de gerçekleştiren bayilik bu hassasiyeti ile olası bir hatayı önlemiş olur. Kahve Deposu Bayilik Şartları, işletmelerin Franchising almaları için gerekli olan bilgi ve belgeleri toplanması ve Franchising departmanı tarafından incelenmesi için tüm referansları kontrol etmekte ve çıkan sonuçlar doğrultusunda hareket edilmektedir. İşletmelere verilen hak sonucunda bayilikler, proje çerçevesinde inşaat ve dekorasyon uygulamasından menülerin oluşum sürecine kadar olan tüm işleri yapmaları için uzman ekipler atarlar.

Kafe açılana ve faaliyete geçene kadar gerekli olan tüm ayrıntıyla bu uzman ekip ilgilenir.

 

kahve deposu

kahve deposu

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma KAHVE DEPOSU
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 60
Toplam Şube Sayısı 10
Hedeflenen şube sayısı 50

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 15.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 120.000 TL
İsim Hakkı Bedeli  $15000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-16 AY
Ortalama Kar Marjı %65
Reklam Katılım Ücreti %005
Giderden Pay Cironun %2
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap