Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Kahta Çiğköfte Bayilik Şartları

KAHTA ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
KAHTA ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

KAHTA ÇİĞKÖFTE

Bilal Güzelaydın tarafından kurulan firma, önceleri İstanbul’un belli semtlerinde seyyar olarak iş yapmaya başlar.1990 yılında 3 ayaklı seyyar araba ile işe başlar. Levent Gültepe’de müşterileri artan Bilal Güzelaydın 2000 yılında aynı bölgede ilk şubesini açar. Kahta çiğköfte, o günden sonra Bilal Usta ile anılır.

Önce insan sağlığı diyen firma, üretim için gerekli olan tüm sertifika ve izinlere sahiptir. Firma ürünlerinde tamamen doğal malzemeler kullanır. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi en sağlıklı ve temiz şekilde sunuma hazırlar. Steril ve güvenil ortamlarda hazırlanan ürünlerde kullanılan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınır. Türk damak tadını dünyaya tanıtmak isteyen firma, bayilik veren firmalar arasındadır.

KAHTA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açarak, onlara kendi işini kurma fırsatı veren Kahta çiğköfte elinden gelen desteği vermektedir. Firma bayilik vererek daha fazla kitleye ulaşmayı hedefler. Firma yeni Pazar alanı elde eder. Yatırımcı ise firmanın sahip olduğu tecrübesinde, lezzetinden ve markasından yararlanır. Firma, isim hakkına bedel istemez.

Açacağınız iş yerinin(Kahta çiğköfte) kurulum giderleri tamamen size aittir. Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunu doldurduktan sonra firma yetkilileri başvurunuzu inceler. İnceleme sonucu sizi görüşmeye çağırırlar. Bu sırada franchising bedeli hakkında bilgi verirler. Şartlar sağlanırsa bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma anlaşma yapıldığı andan itibaren sizinle ilgilenir.

Size ve personelinize gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verilir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Firma yardıma ihtiyacınız olan her ana deneyimli ekibi ve çalışanlarını size gönderir. Açacağınız iş yerinin dekorasyonunun firmanın konseptine uygun olması zorunludur. İsterseniz firma anahtar teslim iş yerini açabilir ya da siz yaptırmak istiyorsanız, firmanın belirlediği gibi yaptırmanız gerekir. Firma açılışa özel reklam ve tanıtım çalışmalarınızı kendi yürütür.

Yerel ve ulusal basında tanınmanızı sağlar. Bu reklam çalışmalarından ücret talep etmez. Firma bayilere gönderdiği ürünleri barkod sistemi ile gönderir. Gönderilen tüm ürünler vakumlu poşetlere el değmeden konur. Daha sonra güvenli sevkiyat yolu ile günlük ve taze olarak yollanır. Firma açılışa özel hediye çiğköfte verir. Bu çiğköfte ile iş yerinizin ilk kazancını kazanmış olursunuz. Daha sonra yaptığınız satışlarla kazancınızı % 100 artırırsınız. Düşük maliyetle çok kazanmanın keyfini hem siz hem firma yaşar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap