Bayilik Veren Akaryakıt İstasyonu Firmaları ve Yağ Markaları

Kadoil Bayilik

kadoil bayilik
kadoil bayilik
Bayilik.Gen.tr

Kadoil

Kadoil 2000 yılında Kadooğlu grubuna bağlı Kadooğlu Petrolcülük AŞ ismi ile akaryakıt dağıtım şirketi olarak kuruldu. Marka 1977 yılından itibaren ticaret hayatında bulunan köklü geçmişe sahip olan firmalar arasında yer alır. Gayrimenkul, iç- dış ticaret gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren marka 2006 yılında Kadoil markası ile petrol ürünleri üzerinde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka Türkiye’de önemli bir yere sahiptir.

Kadoil petrol alanında gösterdiği faaliyetleri aynı zamanda depolama alanında da sergiler. Marka oluşturduğu 10 bölge müdürlükleri ile 300’e yakın bayisi bulunur. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka yurt dışına açılmayı hedeflemiştir. İlk olarak İran’a çıkmıştır.

Kadoil Bayilik

Kadoil ileri görüşlü bir firma olduğu için sektördeki değişiklikleri önceden görüp ona göre yol haritası çizmiştir. Akdeniz dolum tesislerini hayata geçiren Kadoil her zaman öncü olarak kendini göstermiştir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka Lpg, mazot ve benzin gibi her türlü yakıtı temin eder.

Kadoil yapmış olduğu çalışmalarla her zaman için girişimcinin yanında yer aldığını gösterir. Girişimciye destek olan marka kendi işinin patronu olmaları için fırsat sunar. Sıfır risk ile işe başlamaları için girişimcinin kendi tecrübelerinden yararlanmalarını ister. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile çalışmak sizi ayrıcalıklı kılar.

Kadoil kurulduğu andan itibaren sektörde hızla büyüyen ve yenilikçi bakış açısıyla yeni soluk kazandırmayı başarmıştır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka bayilik vereceği kişilerinde aynı kendisi gibi yenilikçi ve azimli olmasını ister. Girişimci, iletişim yönü güçlü, güler yüzlü ve müşteri odaklı olan kişiler bayilik verirken öncelikli listelerindedir.

Kadoil ile çalışmak ve dev kadroya dahil olmak istiyorsanız telefon ederek gerekli bilgileri alabilir. Ardından bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli olan şartları firma yetkilileri size görüşme sırasında söylerler. Kadoil vermiş olduğu bayilik ile birlikte yeni Pazar alanı elde edecek ve daha çok müşteri kitlesine ulaşabilecektir. Sektörün öncüsü olan firma ile çalışmak her zaman için ayrıcalıktır. Böylece tüm dünya ülkelerinde tanınabilecektir. Franchise veren firmalar arasında olan marka her türlü tanıtım ve reklam işlerini kendisi yürütür. Bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanarak her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Akaryakıt istasyonu bayiliği aldıktan sonra size gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimi verilir. Marka firma açılışı için gerekli olan her malzemeyi gönderir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Iyi günler dilerim öncelikle yurt disinda istikamet etmekteyim aslen bartinli karadenizli olup türkiyeyi ve türk toplumu iyi bilmekteyim fazlada olmassa dahil lakin bayilik teklifi bana cazip geldi yeterli bilgi sahibi olmadigimdan dolayi bana kisa ve öz bilgi veririseniz sevinirim saygilarimla