Pizza Bayilik

Joy Pizza Bayilik Şartları

joy pizza bayilik
Bayilik.Gen.tr

ŞİMDİ TAM SIRASI JOY PİZZA

Türk mutfağına çok uygun bir lezzettir pizza. Hamur işini toplum olarak çok sever ve tüketiriz. Bu nedenle de pizzayı çok severiz. Herkesin severek yediği, evine sipariş ettiği pizza dükkânının sahibi siz olmak istemez misiniz? Hiç düşünmeden gireceğiniz bu sektör size çok kazandıracak. Zarar etmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Son derece güvenilir ve lezzetli bir marka olan JOY pizzanın sahibi neden siz olmayın.

En çok gıda sektöründe iyi kazanç bulunmaktadır. Bu nedenle iş kurmak istiyorsanız hiç düşünmeden JOY Pizza dükkanı açabilirsiniz. Pizza bayilik şartları bulunmaktadır. Şu günlerde iş kurmayı düşünüyorsanız eğer mutlaka bu yazıyı okumalısınız. Size JOY Pizza bayilik şartları hakkında bilgi vereceğiz. JOY pizza oldukça karlı olan bir iş olanağı sunuyor sizlere. Sözleşme imzalandığı anda yatırımcı sizi asla yalnız bırakmıyor.

Yatırımcının destekleri, personel eğitimleri, sarf malzeme temini, reklam ve PR çalışmalarıdır. Bu işe adım atıyorsanız öncelikle işe sahip çıkıp kişisel çabanızı ortaya koymanız, işi sistemin kurallarına göre yürütmeniz, kalite ve hijyenden asla vazgeçmemek, marka ve sistemle rekabet etmemeniz gerekir. İyi bir açılış kampanyası uzun vadede başarının anahtarıdır. Kampanya boyunca JOY pizza desteğini sizden hiç bırakmayacak. Kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Siz de bu fırsatı kaçırmayın.

Reklam ve açılış kampanyası bayilikle ortak alınan karar ve bütçe ile yürütülür. Bayiliğin verdiği hizmetler ayrıca lokasyon tespiti, uygun mağaza bulunması, aday mağazaların karlılık fizibilitelerinin yapılmasıdır. Sonrasında belirlenen yere mimari proje konulması, projeye uygun işi akışı, mimari proje esnasında denetim, dekorasyon malzemelerinin temininde danışmanlık yapmaktır. İstenirse anahtar teslimi olarak da dükkan teslimi yapıyorlar.

Yatırım yapacağınız bölgede 4-5 hafta içinde proje, inşaat, tesisat ekipmanı, taşeron firmalar ve sizin önerilerinizle JOY pizza franchise dükkânınız hazırlanır. Dükkân 50 m2 olmalı. Metrekare başına anahtar teslimi 1000 TL Gibi düşünülebilir. AVM giderleri hariçtir. Kesin fiyat mimari proje kesinleşince ortaya çıkacaktır. Donuk pizza üreten JOY pizza ile mutlaka kar edeceğiniz güzel bir yatırıma imza atabilirsiniz. Bayilik şartları çok kolay ve zahmetsizdir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap