Otomat Bayiliği Veren Firmalar

Jetpriz Bayilik Şartları

jetpriz bayilik
Bayilik.Gen.tr

Jetpriz Bayilik Fırsatı

Günümüzde, cep telefonlarını şarj etmek konusunda, özellikle dış ortamlarda sorun yaşamayan yoktur. Şarj sorununa inovaktif bir çözüm sunan Jetpriz, otomat bayilik veren firmalardan birisidir.

Jetpriz şarj cihazı ile aynı anda 4+2 adet telefonu şarj etmek mümkündür. Jetpriz şarj cihazı kendisi de şarj olan bir otomattır. Jetpriz şarj cihazı, kablosuz ve taşınabilir özellikte yani portatiftir. Ayrıca cihazın şarj yapabilmesi için herhangi bir elektrik prizine takılı olmasına gerek yoktur. Cihaz istediğiniz yere taşınabilme özelliğine sahiptir.

Bu cihazların içinde, yüksek kapasiteli bir akü ve çipler bulunmaktadır. Kullanım süresine göre akü şarj edilmelidir. Bunun dışında herhangi ekstra bir ayar yapma gereği yoktur. Günümüzde insanlar, telefonlarını çok sık kullandıkları için şarj sorunuyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Haberleşme, fotoğraf ve video çekimleri, sosyal paylaşım platformları vs. derken telefonlar sürekli kullanılır duruma gelmiştir. Bu da şarj sorununu gündeme getirmektedir.

Jetpriz şarj cihazına tam şarj dolumu yaptığınız takdirde, 10-20 adet telefonu şarj edebilmektedir. Iphone modelleri, android cihazlar, yeni nesil Windows ve Nokia cihazlar, Blackberry ve tüm usb çıkışlı cihazlar ile uyumludur. MP3 çalar, kamera, tablet ve diğer tüm elektronik cihazlarınızı Jetpriz ile şarj etmeniz mümkündür.

Bir Jetpriz şarj cihazının boyutu, 11 cm. x 13 cm. x 11 cm. ölçülerinde ve 2 kg. ağırlığındadır. Boş bir Jetpriz şarj cihazı toplamda, 5-7 saat kadar bir sürede şarj edilebilir. Ayrıca otomat bayilik alan firmalar, şirketlerinin reklamını Jetpriz şarj cihazının üzerinde yapabilirler.

Üst ve dört yan tarafında reklam alanı bulunmaktadır. Dileyen firmalar bu reklam alanlarını farklı firma ve ya kişilere de kiralayarak gelir elde edebilirler. Jetpriz şarj cihazı ile gelir elde etmek çok kolaydır. Jetpriz şarj cihazı kafe, restoran, hotel gibi yerlerin yanı sıra plajlar, kamplar, karavanlar, organizasyon şirketleri ve yat sahipleri için de çok kullanışlı bir üründür.

Jetpriz otomat bayilik alabilmek için, minimum 25 adet stok alımı yapmanız gerekmektedir. Ayrıca toplam gerekli işletme sermayesi olarak belirlenen miktar ise 10.000 liradır. Tüm bu şartlar çerçevesinde, siz de Jetpriz otomat bayilik sahibi olabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap