Bilgi Bankası

İzmir’de oto yıkama açmak istiyorum

Bayilik.Gen.tr

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda popiler iş fikirlerinden İzmir’de oto yıkama açmak istiyorum sorusunu yanıtlamaya çalışıcağız.

İzmirde oto yıkama açmak

İzmir iklimi ve turistlik yerleşimi ile ülkemize kendini sevdirmiş en değerli illerimiz arasında bulunmaktadır.Aynı zamanda türkiyenin en kalabalık  3. şehri olmasından dolayı araç sayısınında doğru orantıda yüksek olan bir ildir.

Liman kenti olmasından dolayı her ne kadar su araçları aktif şekilde kullanılsada otomobil kullanımıda oldukça yaygındır.Otomobilin ülkemizde en çok olduğu 3. ilimiz olduğunu düşünürsek oto kuaför yada oto yıkama servisi açmakta İzmirde ikamet eden kullanıcılarımız için doğru bir karar olabilir.

4.200.000 (2014 TÜİK) kişilik nufusuyla doğru hamlelerle kârlı bir iş modeli geliştirerek oto yıkama ve oto kuaför servisi açabilirsiniz.Ana makalemizde de bahsettiğimiz gibi kârlı iş kurma doğru adımlarla alırken kazanarak parayı ve zamanı doğru kullanarak İzmir’de oto yıkama açmak.Araba severler için gayet mantıklı bir iş modelidir.Bu durumda size 3 farklı yöntem önerebiliriz.

  1. İzmir’de satılık oto yıkama

  2. İzmir’de oto yıkama devredenler

  3. İzmirde sıfırdan oto yıkama açmak

  4. Bayilik veren Oto yıkama merkezleri

1.  ve 2. seçeneğimiz olan izmirde satılık yada devren satılık / kiralık oto yıkama merkezleri oto kuaför merkezleri ilanlarını takip ederek karlı bir alım satım işi ile direk kurulu bir sistemi yönetmeye başlıyabilirsiniz.Ama bu yöntemi kullanabilmeniz için daha önce bir tecrübeniz yada yakınen gözlemlediğiniz deneyimleriniz olması gerekmektedir.

3. ve İzmir’de oto yıkama açmak istiyorum sorusuna cevap olucak başlığımızda İzmirde sıfırdan oto yıkama açmak için yapılması gerekenler diğer illerimizde yapılanları a’dan z’ye anlattığımız oto yıkama açmak makalemize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.Tek fark İzmirde iyi bir analiz yaparak doğru yeri seçmeniz sizin ikametgahınıza göre ve diğer etkenlere göre belirlemeniz gerekmektedir.

4.Sitemizdeki Bayilik veren firmalar kategorisinden Oto Yıkama bayilikleri veren firmaları seçerek firmaların şartlarını ve kurallarını öğrenerek gerekli yerlerle iletişime geçerek yeni işinize sahip olabilirsiniz.

Yeni işiniz için maddi ihtiyaçlar dışında sabır faktörünü unutmamanız dileği ile başka bir yazımızda görüşmek üzere…

Özel Oto yıkama açmak

 

NOT: Bu yazıya yorum kapanmıştır. Oto yıkama açmak ile ilgili tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi iş kurma rehberi bölümündeki Oto Yıkama Açmak Yazımıza yorum yaparak sorabilirsiniz.Yada buraya tıklayarak direk yazıya gidebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır