Emlak Bayiliği Veren Firmalar

İZAK HASON EMLAK BAYİLİK

İzak Hason Bayilik
İzak Hason Bayilik
Bayilik.Gen.tr

İZAK HASON EMLAK 

İzak Hason bayilik konusunda herhangi bir sorun ortaya çıkarmadan hizmet sunmaya devam etmektedir. Özellikle büyük bölgelere  bayilik hizmeti vermek için daha çok gayret gösteren firma Türkiye’nin her yerine ulaşarak kendini kanıtlamayı ve hedeflerini gerçekleştirmeyi düşünüyor.

Bu nedenle yatırımlara ve hizmetlere devam diyor. Cirosundan pay alamayan İzak Hason Emlak bayiliklerine gelişmeleri için her türlü fırsatı sağlar.

İzak Hason isminden yararlanarak her tür fırsatı değerlendirip kendini kanıtlama fırsatı edinmiş olur. İsmini duyurarak kendine alt yapı hazırlar. Tüm bunların nedeni isimden yararlanma ve tamamına erdirmektir. Her üç yılda bir standart bir ödeme gerçekleştirerek sürpriz ödemelerle karşılaşmanız önlenmiş olur.

İlk on ofis kurulduktan sonra diğer bayilikler için fırsat sağlanmış olacaktır. Franchise  hizmetinden yararlanmak fırsatı da sağlayan İzak Hason Emlakçılık belli aralıklarla sizlere para ve hizmet desteğinde bulunur. Personel eğitimi ve destek için de gerekli şartların sağlanması halinde bayilik konusunda destek sağlanacaktır. Bu tür hizmetlerden yararlanabilmek adına çalışmalarınızı planlama yapmanız gereklidir.

Yapacağınız planlama ve gerçekleştireceğiniz hizmetler en son olarak sizlere geri dönüş sağlayarak yaptığınız yatırımı kat ve katını geri kazanmamıza fırsat sağlar.

Tüm bu imkanları kullanabilmek için gerekli şartları sağlamalı ve çalıştığı alanda kariyer yapma isteyen işletme sahipleri daha çok tercih edilir.

Tüm bu nedenlerden dolayı sizlerde İzak Hason bayiliği olmak için başvurmalısınız. Bayilik almak için işletmenizin bulunduğu yerin alanı da gerekli bir konudur.

Ayrıca bir Emlak firmasından bayilik almak çok fazla getirisi olan en az risk taşıyan işlemlerden bir tanesidir. Az sermaye ile çok iş yapabilme imkanı sağlar. Bu nedenle dikkatli olunmalı ve gerektiği gibi işlemler gerçekleştirebilir.  İzak Hason bayiliği tam anlamıyla bir bayilik vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Her zaman her yerde iş imkanı yaratabilecek alanların başında gelir. Barınma ce koruma işlemini gerçekleştirebilmek amacıyla ortaya çıkan ev ve ev ihtiyacı karşılamak amacıyla ortaya çıkmasıyla Emlak sektörü de iyice ilerleterek kendini tamamlar. 

Emlak sektörü belki de en az sermaye ile en fazla getirisi olan alandır. Emlak firması her zaman fazla para kazanıyor gözüyle bakılır günde belli sayıda ev, dükkan kiralamak çok fazla getiri sağlar. Her zaman ev değil dükkan ve arsa kiralama konusunda da yardımcı olacaktır. Her zaman gerekenden fazla getirisi olan bir alandır.

İzak Hason bayilik şartları

  • Sermaye birikimi
  • Bayiliğini kurulacağı alanın 50 metrekareden az olmaması
  • Ofisin görünür bir yerde olması
  • İşletme sahiplerinin vizyon sahibi olması
  • İşletme sahiplerinin güçlü ve güvenilir olması

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma İzak Hason Emlak Danışmanlığı
Kuruluş 1993
Toplam Çalışan Sayısı 1
Toplam Şube Sayısı 1
Hedeflenen şube sayısı 50

 

Franchise Bilgileri
Başlangıç Bedeli $ 20.000
Yatırım Bütçesi $ 30.000
Bütçe Aralığı $ 50.000-100.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi $ 20.000
Hedef Bölge İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bodrum-Muğla
Pazarlama Eğitimi Firma tarafından sağlanır.
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap