Klima Bayiliği Veren Firmalar

IPI Hitachi Klima Bayilik

IPI Hitachi Klima Bayilik
IPI Hitachi Klima Bayilik
Bayilik.Gen.tr

IPI Hitachi Klima

IPI Hitachi 1992 yılında kurulmuş olan dev markadır. Kurulduğu günden itibaren emin adımlarla ilerleyen marka yenilikçi ve araştırmacıdır. Marka son teknolojik ürünleri takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet sunmaya çalışır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan firma midea MDV marka klimaların distrübütörlüğünü yapar.

IPI hitachi 2008 yılında midea mdv marka split sistemin profesyonel distrübütörlüğünü alarak portföyünü genişletmiştir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka TSE belgeli üretim yapmaktadır. Işıtma ve soğutma sisteminde öncü olmak isteyen marka klima bayiliği vererek hizmet potasını daha da genişletir. Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan marka çalışmalarının hepsinde sağlık bakanlığı onaylı olarak çalışır.

Ipı Hitachi Klima Bayilik şartları

Ipı hıtachi bünyesinde çalıştırdığı dev kadro ve başarılı ekiple durmadan çalışırlar. Marka bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alır. Marka yurt dışına ihracat yapan kuruluşlar arasında bulunur. Irak, kktc gibi ülkelere sevkiyat yapar.

Ipı Htiachi marka bünyesinde dev kadro çalışmaktadır. Markanın içinde yer alan her türlü ısıtma ve soğutma cihazlarını kendileri üretir. Servis ve arıza durumlarında da bizzat kendileri ilgilenir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka her türlü klima çeşidinin satışını yapar.

Ipı Hitachi yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında olduğunu gösteren çalışmalara imza atmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyi ve deneyimi Klima bayiliği vereceği kişilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olur. Aynı zamanda girişimciye kendi işinin patronu olma fırsatı sunan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır.

Ipı Hitachi ile çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bayilik başvurusunda bulunmanız olacaktır. Firma yetkilileri bayilik başvurunuzu inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar. Ipı Hitachi bayilik vereceği kişilerde öncelikle bazı şartlar aramaktadır. Bunların başında iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, temiz, prezentabl, yenilikçi, işi kendi işi gibi sahiplenen ve müşteri memnuniyetine önem veren kişilerle çalışmak ister.

Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka ile bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik sözleşmesi ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Klima bayiliği aldıktan sonra öncelikle firma size ve yanınızda çalıştıracağınız personele gerekli olan eğitimi hizmet, satış ve pazarlama desteğini verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka yardıma ihtiyacınız olan her an yanınızda olacaktır. Marka reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür. Aynı zamanda bayilik alan kurumlara bölge desteği sağlanır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap