Akıllı ev sistemleri bayilik

İnohom Bayilik Şartları

inohom bayilik
Bayilik.Gen.tr

İnohom ile AKILLI EV sistemleri

INOHOM %100 Türk Mühendisleri tarafından tasarlanmış Akıllı Ev sistemidir. Firma Adı GST Elektronik Elektrik Yazılım Makina Danışmanlık San. Ve Tic. Ltd. Şti dir. İnşaat sektörü çok gelişti artık tüm yeni projelerde akıllı ev sistemleri kullanılmaktadır.

Evden misafirinizi kapıdan kontrol edebiliyorsunuz, güvenlikle evden bağlantınız olabiliyor, doğalgaz kaçağında ya da yanık kokusuna karşı duyarlı ve alarmlı detektör destekleri, yangına karşı otomatik su tankları vs. gibi tehlikeleri durumları güvenliğe bildiren alarm uyarı sistemlerinin tamamı akıllı ev sistemleri kapsamındadır.
Kaliteyi uygun fiyata sunan INOHOM lüks olarak görünen akıllı ev sistemlerini normal standart dairelere de uygulayarak sektöre yeni bir yön vermeyi ve hareketlilik kazandırmayı başarmıştır. INOHOM Akıllı Ev Sistemleri Bayilik almak istiyorsanız hizmet kapsamınızın Akıllı Ev Sistemleri olduğunu bilmeniz gerekir. Firmamız 2012 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Toplam çalışan sayısı 7 kişidir. INOHOM ‘un merkezi Türkiye’dir. Şu an için bayiliği bulunmamakla birlikte, bayilikle şube sayısını arttırmak hedefindedir. Bayilik kurabilmeniz için şartı Teknik bir personelinizin ve Pazarlama elemanınızın olmasıdır. Hedef Bölgesi Türkiye’dir. İsim hakkı bedeli alınmıyor. Ortalama kar marjı %20-40 ‘tır.
INOHOM Akıllı Ev Sistemleri Bayilik alanlara en büyük desteği eğitim, proje desteği, pazarlama desteği ve Bölge korumasıdır.

Girişimci neden bu markayı tercih etmelidir dersek; en başında yerli üretim olduğundan dolayı parça sıkıntısı asla çekmezsiniz, ayrıca Tasarım ve üretimi Türk mühendisleri tarafından yapıldığından projelendirme ve servis hizmetini en hızlı ve sorunsuz şekilde sağlamasıdır. Inohom aydınlatma konusunda, priz-perde-panjur kontrolü, gelişmiş iklim kontrolü, ip tabanlı kamera, interkom sistemleri, sensör alt yapısı, giriş kapısı kontrolü, bahçe otomasyonu, esnek multi medya kontrolü ve yönetilebilir senaryolar gibi pek çok özelliği olan bir akıllı ev sistemidir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap