Prefabrik ev bayiliği veren firmalar

İnceoğlu Çelik Bayilik Şartları

İnceoğlu Çelik Bayilik
Bayilik.Gen.tr

PREFABRİKTE İNCEOĞLU DEVRİ

Firmamız İnceoğlu Çelik Prefabrik Yapı Sanayi Ankara’da üretim yapan bir firmadır. Dubleks, tek katlı çelik konstrüksiyon, prefabrik, konteyner, ağır çelik yapılar üretiyoruz. Bu bahsedilen ürünlerin Türkiye satış temsilcisidir.
Son yıllarda hem maliyet açısından uygun olması sebebi ile hem de yalıtım açısından sağlıklı olduğundan dolayı prefabrik ve konteyner evler çok tercih edilmektedir.

Yazın serin kışın sıcak olma özelliğinden dolayı bu yapılar çok talep görmektedir. Bu nedenle İnceoğlu Çelik firmasından Prefabrik ev bayiliği almak için hiç tereddüt etmeyiniz.

Tasarım olarak son derece konforlu ve estetik olarak üretilen bu yapılar fiyat açısından çok uygun olması ile dikkat çekmektedir.
Ayrıca normal yapıla gibi içinde kolon zorunluluğu olmadığından dolayı yer kaplamadığından eşyalarınızı yerleştirmede sıkıntı yaşamazsınız.

Prefabrik evler sıklıkla yazlık bölgelerde tercih edilmektedir. Konteyner evler daha çok şantiyelerde, inşaat alanlarında, satış ofislerinde örnek daire olarak, iş yerlerinde tercih edilmektedir.
Kullanım alanları çok geniş olduğundan sıklıkla sipariş edilecek ürünler olduğundan dolayı bayiliğini almak için bir an bile tereddüt etmeyiniz.

Ortalama 100 metrekare olan bir prefabrik ev 3-4 gün içinde kurulmaktadır. Bayilik şartı 21 metrekare olan evlerden indirimli olarak alıp satış ofisi ve örnek ev olarak kullanacaktır. Böylece müşterilere örnek olarak sunup satışlara yardımcı olması sağlanacaktır. Bu kolaylıktan faydalanmanız sizin için bir avantajdır.
Firmamız şubelerini çoğaltmak için bayilik vermektedir. Bunun için telefonla irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Bayilikle ilgili tüm hususlar için ön görüşmede tarafınıza bilgi verilecektir.
Bayilik konusunda Eray Beyden bilgi alabilirsiniz. Adres Edremit Çanakkale Yolu 5 km. organize sanayi bölgesi Edremit / Balıkesir Yetkili Telefon numarası 0 266 392 11 80 Fax numarası 0 266 392 12 06 Tüm Türkiye bölgelerine bayilik verilmektedir. Ürettiğimiz minimum 21.00 Metrekare taşınabilir evlerden indirimli şekilde alıp satış ofisi ve örnek ev olarak kullanacaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap