Emlak Bayiliği Veren Firmalar

İLKON EMLAK BAYİLİK

İlkon Emlak Bayilik
İlkon Emlak Bayilik
Bayilik.Gen.tr

İLKON EMLAK 

Emlak Hizmetleri yaşamın her kanalında her şekilde karşımıza çıkan önemli bir alandır. İnsanlığın başından beri farklı şekillerde ortaya çıkan Emlak işlemleri hala devam etmekte ve kendini geliştirmektedir.  İlkon Emlak Bayilik ise günümüzde dikkati çeken firmadan bir tanesidir.  Özellikle Türkiye pazarında kendini kanıtlamıştır.

Hem arsa hem ev hem de dükkan kiralama fırsatları sunan  ayrıca bayilik hizmeti de sunan bir firmadır. Ayrıca Franchise  hizmetinden de yararlanır.

Franchise katkıları saymak gerekir ise bayilik amaçlı başvuran işletmeye destek ve eğitim fırsatları oluşturabilir. 

Tüm bu durumların ana nedeni olarak ise farklı amaçlarla kendini kanıtlamış isimler dikkat çeker.

İlkon Emlak Bayilik her şekilde dikkat çekmeyi başarır. Ayrıca şirket fazla masraf yapmayı engelleyerek gerekli hizmeti gösterir. Bu durum da pek çok artı kazanmasına destek sağlar. İşletmelere kendi kendilerine geçinme ve yetişebilir fırsatlar sunar. En az maliyet ve en kolay yolla bayilik oluşturabilir. 

Her fırsattan yararlanan bir imkan sağlar. Temsilciler başarılı olmalı ve işlerini kanıtlanabilir olması da ilkon Emlak Bayilik için ne kadar başarılı olduğu kanıt niteliği taşır. 

Emlak konusunda etkin ve ekonomik hale getirilir.  Emlak sektörü her zamana gelişen  ve gelişmeye devam den bir sektördür. Kendini ne kadar geliştirdiği ise göz ardı edilemez.

Emlak denilince akla sadece ev hele de dükkan,  arsa kiralama da yapılmaktadır. İşletmelerin her evden ne kadar fazla para aldıkları ve kiraladıkları veya sattıkları evlerden ne kadar para aldıkları bilinen gerçektir.

En az yatırım ile en fazla geri dönüş sağlamak sizin elinizdedir.  Kurumsal olarak kendini kanıtlayan ve alanında uzmanlarla çalışmayı önemseyen bir şirket olma yolunda devam etmektedir.

Emlak her zaman eğitim alınan kişiler tarafından yapılması gerekmeyen bir alandır. En az yatırım ile işe başlamayı etkilenmeyen bir yoldur.

Farklı bir iş yaprak sadece para kazanmak amaçlı Emlakçılık yapmak gerekmeyen bir alandır.  Farklı eğitim ve işlerde çalışsalar da Emlak işinde işlerini devam ettirebilirsiniz.

Bu kişiler faklı iş alanlarında çalıştıkları için müşteri gözü ile de işlere bakarak farklı  bir bakış açısı geliştirdiler. Bu da başarılı olmalarında ekstra katkı sağlayabilen bir özellikte bulunmalarını etkiler.

Güven ve kalite bir arada sunulmaya özen gösterilir.  İlkon Emlak Bayilik her alanda hizmet vermektedir. Franchise hizmetinden de yararlanan firma gerekli gördüğü alanlarda bayiliklere eğitim, personel ve nakit desteğinde bulunabilir.

İLKON Emlak Bayilik şartları

  • Yaşanılan şehir özellikleri ve coğrafi şartları
  • İletişim becerisi yüksek işletme sahipleri
  • Gerekli sermaye birikimi
  • İşletme açılacak alanın genişliği
  • İş yapacak işletme sahiplerinin becerileri

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma İLKON Emlak
Kuruluş 1999
Toplam Çalışan Sayısı Belirtilmemiş
Toplam Şube Sayısı 400
Hedeflenen şube sayısı 400

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı $ 2.400 USD
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0-50.000 TL
İsim Hakkı Bedeli 2.400 USD
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  Belirtilmemiş
Ortalama Kar Marjı Belirtilmemiş
Giderden Pay Belirtilmemiş
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap