Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

İlk Çiğköfte Bayilik Şartları

İlk Çiğköfte Bayilik
İlk Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

İLK ÇİĞKÖFTE

İlk çiğköfte 2005 yılında Samsun’da kuruldu. Kurucusu Mustafa Karakuş olan firma, kurulduğu ilk günden bu yana özveri içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Geleneksel lezzetimiz çiğköfteyi Türkiye’nin dört bir tarafında satmak için bayilik veren firmalar arasında yerini alır. Firma bu eşsiz lezzeti Türkiye ve dünyada daha fazla kitleye ulaştırmaktır. Bunun için temiz ve titiz koşullarda üretimi gerçekleştirir.

Ürettiği tüm yiyecekler, gıda mühendisi kontrolünden geçtikten sonra sunumu yapılır. Üretim için gerekli olan Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın G55-0896-G-00001 nolu üretim belgesine sahiptirler. Çiğköfte yapımında kullanılan malzemeler bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınır. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtırlar. Kullanılan yeşillikler steril ortamlarda yıkanıp, sunumda kullanılır.

İLK ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işinin patronu olma fırsatı sunan ilk çiğköfte, deneyimli ekibi ile haftanın 7 günü 24 saati sizlere yardımcı olmaktadırlar. Yılların verdiği tecrübe, başarı ve lezzeti firma size hazır halde sunar. Aldığınız bayilikle başarılı ve çalışkan ailenin üyesi olursunuz. Firma bayilik vermek için, bazı şartlar sunar.

Bu şartlara göre açılacak iş yeri bulunduğunuz ilin en işlek yerinde olmalıdır. Yaya trafiği fazla olmalıdır. Açacağınız bölgede başka ilk çiğköfte varsa, aralarında en az 1 km. olmalıdır. Bayilik için kullanacağınız iş yeri en az 20 m2 büyüklüğünde olmalıdır. Bayilik açacak kişinin firmanın vizyon ve misyonuna uygun düşünmesi ve davranması gerekir. Bayilik için gerekli olan franchising bedelini firmayı arayarak öğrenebilirsiniz.

Firma sizin başvuru şartlarınız kabul ederse, sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilikler Türkiye geneline verilmektedir. İlk çiğköfte bayiliğini aldıktan sonra firma size gerekli her türlü eğitim desteğini verir. Pazarlama, sunum ve işletme eğitimleri ile müşteri potansiyeliniz artar. Ara dönemlerde eğitimler devam etmektedir.

Firma marka kullanım hakkını da verir. Açılacak olan bayiliğe tabela hazırlama işlemini yaparlar. Açılacak olan şubede kullanılacak tüm baskılı ürünler; tşört, mendil, peçete gibi ürünleri de firma hazırlayıp verir. Açılan tüm iş yerlerine açılışa özel çiğköfte ikramında bulunurlar. Bu çiğköfte ile ilk kazancınıza başlarsınız.

Daha sonra yapacağınız satışlarla kazancınız % 100 artacaktır. Bu büyük ailenin üyesi olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Sizinle beraber açtığınız bayiliğin gelişmesi için ellerinden geleni yaparlar. Reklam çalışmalarında yeni açılan şubenin tanıtımını öne çekerler. Böylece daha fazla alana seslenmiş olursunuz.

Franchising

Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen  Kaliteli Eğitimler, Bilgilendirme ve Danışma Hizmeti,  Pazarlama Destekleri, Hizmet Standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik Kalite Kontrol Hizmetleri, İLKÇİĞKÖFTE eksperlerinin size sağlayacağı Destek ve Hizmetler sunulmaktadır. Takım çalışması yaptığınız ekibiniz ile olan ilişkileriniz ve müşterilerinizle  insan ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır.

İLKÇİĞKÖFTE ile beraberliğiniz, hem kendi işletmenizin patronu olma hem de Türkiye çapında bir organizasyonun üyesi olma duygusunun getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta İLKÇİĞKÖFTE ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.  

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap