Klima Bayiliği Veren Firmalar

İklimsa Klima Bayilik

iklimsa bayilik
iklimsa bayilik
Bayilik.Gen.tr

İklimsa Klima

İklimsa Sabancı güvencesi altında oluşan 26 yıldır dünya üzerinde bulunan klima ve kombi firmalarının buluştuğu lider firmadır. “Sıcaksa soğuksa iklimsa” sloganıyla yola çıkan firma klima ve kombi alanlarında hizmet verdiğini açıkça belirtir. Kaliteli ve konforlu yaşam alanlarını size sunan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur.

İklimsa Teknosa A.Ş altında hizmet vere ve önceliği müşteri memnuniyeti ve can güvenliği olan lider markadır. Klima bayiliği vererek dünya üzerinde bulunan pek çok ülkede herkesin tercih ettiği markadır. Alanında uzman ve profesyonel kadro ile haftanın günü 24 saati hizmetinizde olan kuruluş bayilik veren firmalar arasında yer alır. Binlerce çalışanın her biri güler yüzlü ve samimidir.

İklimsa klima Bayilik Şartları

İklimsa vizyon olarak fark yaratarak iklimlendirme adresi olmayı amaç edinmiştir. Misyon olarak da yüksek hizmet kalitesini ilke edinmiştir. Hizmeti en uygun şartlarda ve koşullarda uygun fiyata sunmayı amaç edinen firma bayilik veren firmalar arasında yer alır.

İklimsa grubu bu zaman kadar yapmış olduğu çalışmalar ile yatırımcının ve girişimcinin yanında olduğunu göstermiştir. Yeni Pazar alanı elde ederek var olan müşterilerine yenisini eklemek ve kaliteli ürünlerini herkese tanıtmak isteyen firma bayilik veren firmalar arasında yerini alır. Girişimciye bayilik vererek yılların getirdiği tecrübeyi girişimci ile paylaşmaya ve ilk başlarda sıfır risk alarak iş hayatına atılmalarına yardımcı olur.

İklimsa bayilik vereceği kişilerde bazı özellikler arar. Bunların başında işine sahip çıkan, güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, prezentabl insanlar olması önemli yer teşkil eder. Markaya dahil olmak ve bayilik almak istiyorsanız firma yetkilileri ile iletişime geçip bayilik için istenen şartları öğrenebilirsiniz. Görüşme sırasında isim hakkı bedeli isteyip istemediklerini ve kurulum bedeli olarak ne istediklerini size söylerler. Şartlarda anlaşılırsa bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları kanunen koruma altına alınır.

İklimsa bayilik sözleşmesini imzaladıktan sonra size ve yanınızda çalışacak olan personele gerekli olan hizmet, işletme ve pazarlama desteği verilir. Aynı zamanda beyaz eşya bayiliği veren firma herhangi bir sorun çıkarsa ne yapmanı gerektiğini de size bildirir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firma reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür. Beyaz eşyaların arızalanması ve bakımında ne yapmanız gerektiği söylenir. İklimsa ailesine bayilik alarak üye olabilir ve yatırımınızı en kısa süre içinde % 100 kazanca dönüştürebilirsiniz. Dev kadro franchise verdiği firmaların ihtiyaç duyduğu her an yanındadır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum