Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

İCEBERRY Kiosk Bayilik Şartları

iceberry kiosk bayilik
iceberry kiosk bayilik
Bayilik.Gen.tr

İCEBERRY DONDURULMUŞ YOĞURT

Iceberry Franchise şube vererek kendini ve girişimcileri büyütmeye devam ediyor. Ülkemizin önde gelen dondurulmuş yoğurt üreticisi Iceberry Türkiye, günümüzde sadece Antalya üzerinde bile 6 adet şubeye sahip. ”Kişiye Özel Lezzetler” Sloganı ile Iceberry Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor. Iceberry Dondurulmuş Yoğurt kiosk bayilik Şartları oldukça uygun olmakla birlikte Iceberry bu güne kadar açmış olduğu bütün şubelerde kar elde etmeyi başarmış kaliteli bir şirket konumunda.

2011 yılında kurulan İceberry, yağ oranı düşürülmüş waffle ve krep çeşitlerinin yanı sıra zengin menüsü ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Iceberry Dondurulmuş Yoğurt kiosk bayilik Şartları size kazanmayı garanti ediyor. Kendisinden önce şubelerini düşünen Iceberry şu anda Mersin, Antalya, Aydın ve İstanbul’da şubelere sahip. Bunun yanı sıra Eskişehir, Adana, Ankara ve İzmir şehirlerinde açılmak üzere toplamda 10 yeni şube planı yapmakta. Sizde piyasada kazananlardan olmak için Iceberry avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Iceberry Dondurulmuş Yoğurt size kazanmayı garanti ediyor. İş yeriniz için işlek bölgeleri ya da Avm’leri tercih ettiğiniz takdirde kazanç yakalamama ihtimaliniz yok. Sadece bu sene kadrosuna 4 yeni şube katmış olan Iceberry Dondurulmuş Yoğurt kiosk bayilik Koşulları konusunda girişimcilere oldukça destek sağlıyor. Iceberry bayiliği için minimum 64.000 TL’ye ihtiyacınız bulunmakta.

Bunun yanı sıra İsim Hakkı Bedeli için 10.000 TL de ek ücret gerekmekte. Hiçbir şekilde reklam ücreti talep etmeyen Iceberry Dondurulmuş Yoğurt, istediğiniz konsepte sahip iş yerini size 15 gün içinde teslim ediyor. Ayrıca bayilik koşullarında yüzde 3 gelirden pay da talep ediliyor.

Peki, Iceberry Dondurulmuş Yoğurt kiosk bayilik Koşulları nelerdir?

Açılacak iş yeri olarak daha çok Avm’ler tercih edilmekte. Bunun yanında girişimci, yeniliklere açık ve ticari vizyona sahip olmak da iş ortaklarında aranan özelliklerden bazıları. Ödediğiniz parayı katları ile kazanma garantisi veren Iceberry Dondurulmuş Yoğurt, harcadığınız parayı yaklaşık 12 ayda karşılıyor ve yüzde 250 kar marjı ile çalışıyor. Personel, eğitim, pazarlama ve proje desteği de sunulan hizmetler arasında.

Iceberry Dondurulmuş Yoğurt iletişim bilgileri

İlgili Kişi: Ayten ATASOY

Adres: Bağdat Caddesi No 458/4 Maltepe/İstanbul

Telefon: 0533 607 04 87 Faks: 0216 441 85 56

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap