Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Ice Fruttı Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Ice Fruttı Bayilik Şartları
Ice Fruttı Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Ice Fruttı

2014 yılında kurulan Ice Fruttı meyveleri dondurma ile buluşturan kurumdur. Dondurma üretimini gözlerinizin önünde yapan firma, üretim sırasında istediğiniz meyveleri kullanır. Kişini damak tadına göre hazırlanan dondurmalarda tamamen doğal ve katkısız malzemeler kullanılır. Yapay tatlandırıcılar ve renklendirici boyalar kullanılmaz. Firma üretimi temiz ve hijyenik ortamda gerçekleştirir.

Önce insan sağlığı diyen firma tüm şubelerinde buna dikkat eder. Firma güvenli üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Geleneksel lezzetimiz olan dondurmayı farklı şekilde sunuma hazırlar. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, üretimden yapım aşamasına kadar her şeye dikkat eder. Bayilik veren firmalar arasında bulunan kurum, lezzetini tüm Türkiye ile birlikte tüm dünyaya tanıtmak ister.

 Ice Fruttı Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerini kurma imkanı veren Ice Fruttı bayilik vererek patron olmalarını sağlamaktadır. Sektörün iddialı isimleri arasında olan firma, lezzetini yeni kitlelere ulaştırabilecektir. Yeni Pazar alanı ila iddialı ve lezzetli ürününü herkese tattırabilecektir. Yatırımcı ise firmanın tecrübesinden, lezzetinden ve isminden faydalanabilecektir. Farklı sunumu ile kısa süre içinde Türkiye’de büyümeyi hedeflemektedir. Firma yatırımcının kendi vizyon ve misyonuna uygun hareket etmesini ister.

Yatırımcının girişken, cesur, titiz ve dürüst olmasını ister. Bunun dışında marka değerine önem veren ve insan ilişkileri yüksek biri olmasını ister. Açılacak iş yerinin en az  4m2 olması gerekir. Açılacak olan bayiliğin yaya trafiğinin en fazla olduğu alanda olmasına önem verirler. Stand olarak kullanılacak yerlerin ise AVM, sahil yerleri olmasını isterler.

Firmadan bayilik almak için internet sayfasından başvuru formunu doldurabileceğiniz gibi, telefon üzerinden de görüşmeler yapabilirsiniz. Firma başvuru formunuzu inceledikten sonra size dönüş yapacaktır. Şartları olumlu bulursa sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları korum altına alınır. Firma anlaşmayı imzaladığınız andan itibaren size her türlü eğitim ve yardımı verecektir.

Size ve yanınızda çalıştıracağınız personele pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verir. Reklam ve tanıtım çalışmalarını firma ücretsiz olarak yapmaktadır. Açılacak bayiliğin firmanın konseptine uygun olarak dizayn edilmesi gerekir. Minimum franchising bedeli 10000 TL, ortalama franchising bedeli 20000 TL’dir.

Firma sözleşme sırasında 5000 TL teminat ücreti alır. Firma açılacak olan iş yerini en geç 10 iş günü içerisinde teslim edecektir. Yatırımcı dilerse dekorasyonu şartlar uymak şartıyla kendi yaptırabilir. Kısa zaman içinde düşük sermaye ile yüksek kar marjı elde edebilirsiniz. Kazancınız % 100 artar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap