Döner Bayilik

Hosta Bayilik Franchise

hosta bayilik franchise
hosta bayilik franchise
Bayilik.Gen.tr

Hosta

Hosta mağaza Ankara’da 1981 yılında Sakarya caddesinde kurulmuştur. Marka lezzetli, kaliteli ve temiz üretiminden hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın Türkiye’nin belli başlı illerinde bayiliği bulunmaktadır. Firma ç alışanları alanında uzman ve profesyonele kiptir.

Hosta marka 15 milyondan fazla insana hizmet vermektedir. Markanın öncelikli amacı müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğundan firma yapmış olduğu çalışmaların hepsini steril, hijyenik ve temiz ortamlarda yapar. Üretim için gerekli belgelere sahip olan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur. Marka müşterilerine doyurucu, lezzetli olan geleneksel Türk damak tadını yansıtan yiyecekler hazırlayarak döner bayiliği vermeyi hedefler. Firma sektöründe öncü konuma gelmiştir.

Hosta Bayilik şartları

Hosta marka alanında çalışan deneyimli dev kadronun öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olduğundan ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterirler. Daima yenilikçi ve araştırmacı olan marka bayilik veren firmalar arasında bulunur. Dinamik ve genç ekiple yoluna devam eden firma dünyadaki gelişmeleri takip eden bayilik veren firmalar arasında yer alır.

Hosta marka yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında olduğunu gösteren çalışmalara imza atmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyi ve deneyimi döner bayiliği vereceği kişilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olur. Aynı zamanda girişimciye kendi işinin patronu olma fırsatı sunan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır.

Hosta marka bayilik vereceği kişilerde öncelikle bazı şartlar aramaktadır. Bunların başında iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, temiz, prezentabl, yenilikçi, işi kendi işi gibi sahiplenen ve müşteri memnuniyetine önem veren kişilerle çalışmak ister. Tüm Türkiye’ye döner bayiliği vermek isteyen marka açılacak olan iş yerinin 150 metrekare olmasını ister. Açılacak olan bayilik için ortalama 100bin dolar civarı sermaye yatırılır.

Hosta marka ile çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bayilik başvurusunda bulunmanız olacaktır. Firma yetkilileri bayilik başvurunuzu inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka ile bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik sözleşmesi ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Hosta Döner bayiliğini aldıktan sonra öncelikle firma size ve yanınızda çalıştıracağınız personele gerekli olan eğitimi hizmet, satış ve pazarlama desteğini verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka yardıma ihtiyacınız olan her an yanınızda olacaktır. Marka reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür. Aynı zamanda bayilik alan kurumlara bölge desteği sağlanır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Hosta Döner
Kuruluş 1981
Sağladığı İstihdam 600
Toplam Şube Sayısı 65
Hedeflenen şube sayısı Yılda 12 Adet

 

Franchise Bilgileri
Yatırım Bütçesi 50.000 – 150.000 $
Bütçe Aralığı 100.000-250.000 $
Kullanım Bedeli %5
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-18 AY
Ortalama Kar Marjı %55
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap