Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

HLM Çiğköfte Bayilik şartları

Hlm Çiğköfte Bayilik Şartları
Hlm Çiğköfte Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

HLM ÇİĞKÖFTE

   2000 yılından kurulan HLM çiğköfte, kurulduğu günden bugüne titiz ve özen gösteren hareketleri ile müşteri potansiyelini büyütmüştür. İzmir ve çevre illerinde bayilikleri bulunan firma, bayilik vermeye devam etmektedir. Firma, müşteri memnuniyetine önem verir. Ürünlerinde kullandığı malzemelere %100 organiktir.

Bulgur ve salçayı en iyi yerden almaktadır. Çiğ köftelerini isteğe bağlı olarak yapar. Türkiye’de bir ilke imza atmış ve bademli, cevizli etsiz çiğ köfteler yapmıştır. İster acılı ister acısız, ne isterseniz ürünleriniz ona göre hazırlanır. Ürünlerini şarküteri ve  mekânlarına toptan ve perakende olarak gönderir. Bayilere ürünlerini vakumlu poşetlerle göndermektedir.

Günlük hazırlanan çiğ köfteler bozulmaz. Temiz ve hijyenik alanlarda üretim gerçekleştiren firma, sağlık açısından gerekli belgelere sahiptir.

 HLM ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

   TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine, HACCP ve TSE ürün kalite belgelerine sahip olan firma girişimcilerin önünü açmak için bayilik vermektedir. Ürünlerin AB uyum yasalarına göre üretmektedir. Bayilik vereceği yatırımcının da buna dikkat etmesini ister. HLM çiğ köfte ile çalışmak size pek çok avantaj sağlar.

Firmanın markasını ve tecrübesini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde firma, sizin açacağınız bayilik ile yeni Pazar alanı edinir ve daha fazla kitleye hitap eder. Bayilik almanız için HLM çiğköfte başvuru formunu doldurup, firmaya iletmeniz yeterli olacaktır.

Firma başvurunuzu değerlendirip, size en kısa zamanda dönüş yapacaktır. Firma sizden isim hakkı bedeli istemez. Eğer başvurunuz olumlu değerlendirilirse, sizle iletişime geçerler. Firma, bayilik açılmasına karar verdiyse, sizle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumak için yapılır. Açtığınız bayiliğin bulunduğu yerde başka çiğköfteci olmamalıdır. Firma açılış için gerekli olan malzemeleri verir. Kendi konseptlerine uygun olarak, mağazayı dizayn eder.

Ortak reklamlara sizi dahil eder. HLM çiğ köfte açıldığınız ilk günden itibaren size personel, eğitim, proje ve pazarlama desteği verir. Ara dönemlerde iş yeriniz denetimden geçirilir. İş yerinin size teslim edilme süresi en fazla 1 aydır. HLM çiğ köfte, sahip olduğu potansiyel müşterilerine yenisini eklemek için girişimcilere elinden gelen yardımı yapar.

Türk damak tadının her yerde tanıtılmasını ister. Bayilikte çiğköfte dışında içli köfte, şalgam ve cezerye satışları da yapılır. Geleneksel lezzetlerimiz tüm bayiliklerinde vardır. Firma, müşteri memnuniyeti için paket serviste yapmaktadır. Müşteri neredeyse, siparişini anında gönderirler. 

HLM Cezerye, özellikle Mersin bölgesinde yaygın tatlı türü. Çok şekerli olmadığı için yemesi de hafif ama tam bir enerji deposu. Havuç, toz şeker, ceviz ve hindistan cevizinden yapılır. Adını, Arapça’da havuç anlamına gelen Cezer kelimesinden alır. Rendelenen havuç önce haşlanır haşlandıktan sonra şekerle kavrulur. İçine hindistan cevizi, yer fıstığı ya da ceviz koyularak servis yapılır. Besin değeri yüksek olan bu tatlıyı İzmirliler ile tanıştıran HLM şubeleri, müşterilerinin takdirlerini toplamaktan büyük memnuyet duymaktadır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap