Çiğköfte Bayilikleri

Hitit Çiğköfte Bayilik Şartları

Hitit Çiğköfte Bayilik Şartları
Hitit Çiğköfte Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

HİTİT ÇİĞKÖFTE

  Avrupa standartlarında üretim yapan Hitit çiğköfte, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Ürünlerini temiz ve hijyenik alanlarda yapar. Firma ürünlerinde gıda mühendisi onayı alır. Ar- ge çalışmaları ile ürünlerini geliştirir. Organik malzemeler kullanılır. Kimyasal içerikli malzemeler kullanılmaz.

Çiğ köftelerin hepsi etsizdir. Bulguru, salçası en iyi yerden alınır. Yeşillikler ve baharatları da alanında en iyi firmadan alırlar. İsteğe göre acılı ya da acısız yapılır.

Firma çiğ köfte yanında kendilerinin özel üretimi olan sosu da satışa sunarlar. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır. Geleneksel lezzetlerimizi daha fazla kitle ile buluşturma çabası içinde olan firma, bayilik vermektedir.

HİTİT ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

  Hitit çiğ köfte genç yatırımcıların önünü açmaktadır. Onlara bayilik fırsatı sunar. Yılların verdiği tecrübe ve isim hakkına da bedel istememektedir. Sizin açacağınız bayilik ile daha fazla kitleye ulaşmayı isterler. Sizde Hitit çiğ köftenin müşteri potansiyelinden yararlanırsınız.

Bayiliği açtıktan kısa süre sonra kazancınız iki katına çıkar. Bayilik için tek yapmanız gereken firmanın vizyon ve misyonuna uygun görüşe sahip olmanızdır.

Bayilik başvurusu yaptıktan sonra sizi değerlendirmeye alırlar. Özgeçmişiniz uygun işe bayilik anlaşması yapılır. Bu anlaşma ile her iki tarafında hakları koruma altına alınır. Bayilik açacağınız yerin dekorasyonunun Hiti çiğ köfte dekorasyonu ile uyumlu olması istenir.

Bu yüzden firma bayilik açılışı ile yakından ilgilenir. Açılan bayiliğin tüm giderleri size aittir. Açılış kampanyasını firma düzenler. Ürünler bayiliklere gıda kontrolünden geçtikten sonra vakumlu poşetlerlr günlük taşınır. Barkod sistemi ile ne kadar ürün çıkmış tespit edilir. Açılışa özel çiğ köfte gönderilir. Hitit çiğ köfte bayilik sözleşmesi yapıldıktan sonra size ve bayilikte çalıştıracağınız personele pazarlama, işletme ve sunum üzerine eğitimler verir. Bayilik, ara dönemlerde denetlenir.

Alanında uzman ve eğitimli ekibi ne zaman yardıma ihtiyacınız olsa yanınızdadır. Açmak istediğiniz bayiliği kendi şartlarınızla da açabilirsiniz. Tek şart firmanın dekorasyonuna uymanızdır. Ya da anahtar teslim seçeneğinden yararlanarak, tüm giderlerin ücretini firmaya ödedikten sonra açılış günü tüm işleri firma bitirdikten sonra da teslim alabilirsiniz. Bayilik ücretleri tüm Türkiye’de aynıdır.  Hitit çiğ köfte ile hayallerinizdeki işin patronu olabilirsiniz. Açtığınız bayilik ile firmanın gözde bayilerinden olabilirsiniz. Gereken tek şey bayi ile aynı vizyona sahip olmanızdır.

Hakkımızda

Üretimde, yüksek kalite ve hijyen standartlarını korumak.

Kullanılan tüm malzemelerin en kalitelilerini özenle seçmek.

Sağlık, hijyen ve lezzeti her zaman ön planda tutmak.

Tüm HİTİT şubelerinde aynı kalite, hizmet ve lezzet garantisi sunmak.

Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

Tüm çalışanlar için sürekli eğitime öncelik vermek.

Kurum içi ve dışı tüm ilişkilerde karşılıklı güven ve sevgiyi korumak.

Marka gücünü arttırmak, insana yatırım yapmak, ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmek için sürekli çalışmak.

HİTİT çiğ köftenin en önemli standardı, kullanılan malzemelerin kalitesidir.

HİTİT çiğ köfteleri etsizdir ve tamamen doğal malzemelerden üretilir.

Avrupa standartlarındaki HİTİT çiğ köfte fabrikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretim yapar.

Tüm ürünler, gıda mühendisleri kontrolünde, laboratuvar ve Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilir.

Çiğ köfte yapımında kullanılan bulgur, kırmızıbiber, ceviz, sarımsak, nar ekşisi ve tüm baharatlar birinci sınıf kalitededir. Bunun yanında, marul, maydanoz ve nane gibi yeşillikler de en taze ve kalitelisini bulabilmek amacıyla tek tek özenle seçilir. HİTİT’in kendi üretiminde bulunan lavaş ve nar ekşisi gibi ürünler de birinci sınıf kalitedeki malzemelerden, HİTİT standartlarına uygun olarak üretilir.

Baharattan, sosa kadar tüm üretim süreci özel bir denetleme sistemi ile izlenir.

Üretimde yer alan ve diğer tüm personel, düzenli olarak eğitim alır ve tüm şubeler düzenli olarak denetimden geçer.

HİTİT standartlarının altında kalabilecek hiçbir sürece izin verilmez.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum