Su Bayiliği Veren Firmalar

Hayat su Bayilik

hayat su bayilik
hayat su bayilik
Bayilik.Gen.tr

Hayat su

Hayat su ambalajlı su sektörünün en köklü firmalarından birisi olan hayat su 1984 yılında kurulmuş ve ilk üretimini gerçekleştirmiştir. Marka 1997’de Danone hayat içecek ve gıda saati adını almış, ürün gamını da Akmina maden suyu lansmanı ile 1997’de genişletmiştir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka tüm dünya ve Türkiye üzerinde tanınmayı amaçlar.

Hayat su 2000 yılında damacana sektörüne girmiş, 2003 yılında Şaşal’ı ve Akmina Meyveli’yi ürün sepetine katmıştır. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka ürün kitlesini geliştirerek 2010 yılında çocuklara özel Disney karakterli Türkiye’de ilk uygulanan su ambalajını çıkartmıştır. Firma bununla yetinmemiş 2011 yılında Türkiye’nin ilk ve özel korumalı ambalajı olan bebek ürünü Hayat Baby lansmanını yapmış ve sektöründe inovasyonda lider marka olmuştur.

Hayat su bayilik şartları

Hayat su lider firma olarak ürün gamını Türk tüketicisine sunar. Yapmış olduğu üretimleri temiz, steril ve tüm belgelere sahip olan 3 fabrikasında yapar. Su bayiliği veren firma üretimini gerçekleştirdiği suyun kaliteli olması için el değmeden steril tesislerde üretimini yapar. Her boydan su üreten firma geri dönüşümlü ürünler kullanır. Hayat su şişelerine gittiğiniz her yerde görebilirsiniz. Tüm dünyada bilinen sektörün öncüsü olan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır.

Hayat su bayilik veren firmalar arasında bulunan marka yapmış olduğu çalışmalarla her zaman girişimcinin yanında yer alır ve onu destekler. Marka yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini eklemek için su bayiliği verir. Türkiye ve dünya üzerindeki ülkelere bayilik veren firma girişimci ile yılların verdiği tecrübeyi paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olur.

Hayat su ailesine dahil olmak ve yüksek kaliteyi uygun fiyata satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bayilik başvurusunda bulunmak olacaktır. Bayilik veren firmalar arasında olan firma bayilik başvurunuzu inceledikten sonra size ulaşıp bayilik için gerekli olan bilgileri verecektir. Firma isim hakkı bedeli isteyip istemediğini, kurulum bedeli için ne istediğini cevaplar. Bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır.

Hayat su bayilik anlaşması imzalandıktan sonra size ve personelinize gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimi verilir. Franchise veren firmalar arasında olan marka bölgesel destek vermeyi ihmal etmez. Marka su bayiliği aldığınız andan itibaren reklam ve tanıtım çalışmalarını ücretsiz yürütmeye başlar. Hayat su yenilikçi ve çevre dostu olan bayilik veren firmalar arasında bulunur. Bayilik vereceği kişinin de yenilikçi, yaratıcı, işi kendi işi gibi sahiplenen, iletişim yönü güçlü insanlar olmasını ister.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum