Isıtma / Soğutma Bayilik Veren Firmalar

Haustek Isıtıcı Bayilik Şartları

Haustek Isıtıcı Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ISITMA SİSTEMİNDE LİDER HAUSTEK

 

Isıtıcı alanında üretim yapan bir markadır HAUSTEK. Merkezi ve fabrikası Türkiye’de bulunmaktadır. Ayrıca Almanya’da ikinci bir şubesi de bulunmaktadır.

Almanya’da bir şubesinin olması dünya markası olabilmesi için önemli bir avantajdır. Haustek Avrupa ve Amerika’ya yoğun ihracat yapan bir firmadır. Ülkemiz genelinde de müşterilerine daha çok ulaşmak için çalışmalar içindedir. Bu çalışmalardan biri de bayilik sistemidir. Bu sistemle Türkiye’nin her yerine ulaşmak ana hedefidir.

Haustek’in ürün ve Hizmet kapsamına Isıtıcılar girmektedir. 2006 yılında kurulmuş bir firmadır. Toplam 45 çalışanı bulunmaktadır. Toplam şube sayısı 2 adettir. Hedef şube sayısı 15 adettir. Bayilikte ana şartları en az iki yıl ısıtma / soğutma üzerine hizmet deneyimi olunmasıdır. Bayilik ve franchise görüşmelerinde işleyiş şekilleri önden telefon ya da maille bilgi verilmesi yönündedir.

Haustek Isıtma / Soğutma Bayilik yapacak kişiler tüm ürünlerin satışını gerçekleştirilebilir. Şık, modern ve ekonomik ısıtıcılar günümüzde popüler olmuştur. Kullanışlı olan havlupan modellerimiz yılın 12 ayı talep görmektedir. Marka olarak Avrupa’da bilinen bir markadır. Bu sebeple girişimcilerin rahatlıkla tercih edebileceği ve güvenebileceği bir markadır.

Girişimciye verilen destekler proje desteği ve pazarlama desteğidir. Ortalama kar marjı %25-30 dur. Almanya’da şubesi olduğundan dolayı rahatlıkla bayilik alabileceğiniz güvenebileceğiniz markadır. Bayilik alarak bu markanın Türkiye’de de isim yapması için katkıda bulunabilirsiniz.

Evim Şahane programına sponsorluğundan bu yana ismini daha çok duyurma şansı olmuştur. Almanya’da büyüyen ve adını duyuran bu marka bayilikle ve sponsorluk anlaşmaları ile Türkiye’de de kısa sürede adı duyulan bir marka oldu. Haustek Isıtma / Soğutma Bayilik hakkında kapsamlı bilgi almak için Özgecan Daşlık ile irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’da ve Amerika’da ihracat yapacak kadar güçlü bir pazara sahip olan ve Almanya ‘da bir şube açan bu ısıtıcı markası için girişimciler gözü kapalı olarak bu markanın bayiliğini alabilirler.

Lider markanın sahibi olabilirler.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

3 Yorum