Döner Bayilik

Hatay Döner Bayilik

Hatay Döner Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Hatay Döner

Hiç şüphesiz tüm insanların ortak zevki ve beslenme alışkanlığı olan döner, gerek öğrenci evlerinin gerekse üşengeç insanların favori yiyecekleri arasındadır. Hemen hemen her insanın günün her saati tüketmekten çekinmediği “Hatay Döner” yöresel bir tadı tüm illerle buluşturmakta ve insanları bu muhteşem lezzetten mahrum bırakmamaktadır.

Hatay Döner’in aşırı sevildiği ve birçok insanın afiyetle tükettiği bir besindir. Değişen zamanla birlikte damak tadı da değişiklik göstermektedir, bu durumu dikkate alan birçok girişimci “Hatay Döner” ismiyle hareket etmek ve yapacağı lezzetleri bu isme göre şekillendirmek için bayiliklerden franchising talep etmiştir. Hatay insanının yemeğe olan düşkünlüğü ve damak zevklerinin muhteşemliği aşikârdır.

Hatay Döner Bayilik Şarları

Lezzete bu kadar önem veren bir ilin, adıyla açılmış olan işletmenin de kusursuz bir şekilde işleyeceği ve diğer işletmelere oranla daha çok tanınacağı ortadadır. Yemeklerinde birçok baharat ve sos kullanan Hatay Döner, başarısını baharatlarla etin harmanlanmasına bağlamaktadır. Artan rekabet ortamı sayesinde bütün işletmeler, müşteri çekmek için çeşitli kampanyalar ve reklamlar yapmaktadır.

Ama Hatay Döner’in herhangi bir abartıya ve reklama ihtiyacı “yok” denecek kadar azdır. Hatay Döner Bayilik Şartları, döner deyince akla ilk gelen işletme olma umuduyla çalışmalarını sürdürmekte ve franchising almak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

Hatay Döner Bayilik; piyasa analizleri yaparak ve müşterilerinin memnuniyetini göz önünde tutmakta ve yemeklerine kendi yorumlarını katmaktadır. Hatay Döner Bayilik, döner yapımı için kullanılacak olan malzemelerin günümüz şartlarına uygun olmasına hassasiyet göstererek büyük bir özen ve titizlikle seçimler yapmaktadır. Yenilikçi ve bitmek bilmeyen çalışma temposuyla hâlihazırda birçok yere servis özelliği bulunan işletme, lezzetlerinin kalitesine ve tüketimine çok güveniyor.

Hatay Döner Bayilik Şartları; hiçbir girişimci için katı değildir ancak, her bayilik gibi konulmuş olan kurallara dikkat etmek gerekir.

Zahmetli, ancak kaliteli işler ortaya koyan Hatay Döner, fast food tüketiminde çığır açmaktadır.

Daha çok öğrencilerin ve herhangi bir iş yerinde çalışıp yemek yapmaya fırsat bulamayan insanların ortak adresi olan Hatay Döner, gerek ustasıyla gerekse etinin kalitesiyle tüm insanların gözü kapalı güvenini kazanmış bir mekândır. Tabi ki böyle bir mekânın franchisingini almak isteyen birçok insan olur, franchisinge olan talep artınca, bayiliğinde işi zorlaşmakta ve kritik karar verme noktasında diğer francsörlerden yardım almaktadır.

Bu şekilde daha çok başarıyı yakalamakta ve rastgele vermediği franchisingler sayesinde hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemektedir.

Hatay Döner

Hatay Döner

Firma Bilgileri
Yetkili Firma HATAY DÖNER
Kuruluş 2012
Toplam Çalışan Sayısı 8
Toplam Şube Sayısı 1
Hedeflenen şube sayısı 10

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 70.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 120.000 TL
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-18 AY
Ortalama Kar Marjı %25
Giderden Pay 3.500 TL
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap