Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Happy Ice Cream Bayilik Şartları

Happy Ice Cream Bayilik Şartları
Happy Ice Cream Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Happy Ice Cream

Global parti ihtiyaç malzemeleri bünyesinde kurulan Happy Ice Cream 2014 yılında kurulan firmadır. Sektöründe öncü olmak için tüm yenilikleri ve araştırmaları yapan firmanın önceliği insan ve insan sağlığıdır. Firma temiz ve hijyenik tesislerinde dondurma üretimlerine devam etmektedir. Firma yılların verdiği tecrübe ve başarıyı dondurma sektöründe de devam ettirmek istemiştir.

Üretimde kullandığı malzemeler doğal ve katkısızdır. Firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Ürettiği dondurmalar gıda kontrollerinden geçtikten sonra sunuma hazırlanır. Geleneksel lezzetimiz olan dondurmayı tüm dünyaya tanıtmayı amaçlamıştır. Bayilik veren firmalara arasında olan kurum, Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır. AB standartlarında yapılan üretim, müşterilerin vazgeçilmezidir.

Happy Ice Cream Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

“Mısırla dondurmanın mutluluğu” sloganı ile yola çıkan firma Avrupa, Amerika gibi ülkelerde aldığı başarılı sonucu Türkiye’de de almak için tüm Türkiye’ye bayilik vermeye başlamıştır. Happy Ice cream, verdiği bayilik ile daha fazla kesime ulaşabilmeyi amaçlamıştır. Verdiği bayilik ile yeni Pazar alanı yaratır. Yatırımcı firmadan alacağı bayilik ile firmanın tecrübesini, lezzetini ve markasını da kullanabilecektir. Yaptığı yatırım ile kendi işinin patronu olabilecektir. Ticari alanda hiçbir deneyimi yoksa firma gerekli olan her türlü bilgiyi ve yardımı verecektir. Firma bayilik alacak kişinin öncelikle kendi vizyon ve misyonlarına uygun hareket etmesini ister.

Yatırımcının girişken, cesur ve dürüst olmasını isterler. Firma Bayilik açılacak yerin yaya trafiğinin ve araç trafiğinin en yoğun olduğu alanda olmasını ister.  Firmadan bayilik almak için birebir başvuruda bulunmanız gerekecektir. Firma yetkilileri görüşme sırasında size franchising bedelini söyleyeceklerdir. Firma başvurunuzu olumlu değerlendirirse sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınmaktadır. Firma anlaşmayı yaptığınız andan itibaren size ve yanınızda çalıştıracağınız personele gerekli olan pazarlama, işletme ve sunum eğitimi vermektedir.

Bu destek eğitimlerine firma ara dönemlerde devam etmektedir. Açılacak olan iş yerinin dekorasyonunun firmanın belirlediği konsepte olması için firma tüm desteği verir. Ticarete başladığınız andan itibaren ihtiyacınız olan tüm anlarda firma alanında uzman ve deneyimli ekibi ile yardımınıza gelecektir. Açılışa özel verilen hediyelerle ilk kazancınızı elde edebileceksinizdir.

Daha sonra yaptığınız satışlarla birlikte kazancınız % 100 artacaktır. Happy Ice Cream müşteri memnuniyetine önem verdiği için tüm bayiliklerin güler yüzlü, sıcakkanlı ve samimi olmasını istemektedir. Bu yüzden sizlere gerekli olan eğitimleri en başında verir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap