Tatlı Pastane Bayiliği Veren Firmalar

Hacıbey Baklava Bayilik

hacıbey baklava dondurma bayilik
hacıbey baklava dondurma bayilik
Bayilik.Gen.tr

Hacıbey Baklava

Hacıbey baklava yolculuğa Gaziantep’te helva, reçel yapımı ile başlayıp 1980 yılında baklava ile devam etmiştir. Profesyonel ve alanında uzman ekip tarafından hazırlana baklavalar temiz ve hijyenik yerlerde hazırlanmaktadır. Birinci sınıf işçilik ve malzemenin kullanıldığı Hacıbey baklava bayilik veren firmalar arasında yer alır. Sağlık bakanlığı onaylı tüm belgelere sahip olan marka baklava denilince akla gelen isimlerdendir.

Hacıbey baklava önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan markadır. Marka bünyesinde yapılan üretimlerin hepsi deneyimden geçmiştir. Yurtdışına ihracat yapan marka en başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Fransa’ya ihracat yapmaktadır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan markada günübirlik tatlılar, sütlü tatlılar, dondurmalar da servis edilmektedir.

acıbey Tatlıcılık sektöründe önde gelen firmalardan biridir. Hacıbey Tatlıcılık alanında yetişmiş güler yüzlü çalışanları ve sektöründe lider yöneticileri ile siz değerli müşterilere hizmet vermeye devam ediyor. Günlük olarak üretilen baklava, dondurma, sütlü tatlı, ve yaş pasta çeşitleri ile İstanbul’un bir çok bölgesinde satışlarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra yurt dışına ihracat geliştiren Hacıbey Tatlıcılık başta Fransa olmak üzere birçok ülkeye de ihraçta bulunmaktadır.

Hacıbey Tepe Nautilius AVM’de en üst katta yerini alan firmamız dondurma ve baklava çeşitleri ile sizlere hizmette ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir. Ayrıca Hacıbey Optimum AVM’de kaliteli çeşitleri ve ayrıcalıklı hizmet felsefesiyle sizlerle buluşmuştur. Bunun yanı sıra Caddebostan ve Kartal’da da sizlere hizmette öncelik sunmaya devam etmektedir.

 

Hacıbay Baklava bayilik şartları

Hacıbey baklava Türk tatlılarının tüm dünyada özellikle yurtdışında tanıtılmasında önemli rol oynayan markadır. Helva, lokum ile başlayan yolculuğun zamanla büyümesi ve sınırları aşması sonucu marka çalışanları da teknolojiye ayak uydurmuşlardır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka bu lezzeti herkesin tatması için online tatlı siparişi yapmaktadır.

Hacıbey baklava girişimcinin yanında olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir. Marka yeni Pazar alanı elde etmek ve var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Yılların getirdiği deneyimi ve tecrübeyi girişimcilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını ve kendi işlerinin patronu olmalarını destekleyen adımlar atar.

Hacıbey Baklava ailesine katılmak ve dev kadro içinde yer almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken bayilik formunu doldurmak olacaktır. Bayilik başvurunuzu inceleyen marka yetkilileri en kısa sürede sizinle görüşmeye geçer. Bayilik veren firmalar arasında olan marka size gerekli olan bilgilendirmeyi yaptıktan sonra bayilik şartlarında anlaşmanız hakinde sözleşme imzalanır. Franchise veren firmalar arasında olan marka ile iş hayatına giriş yapmış olursunuz. Marka yetkilileri size ve personelinize gerekli olan işletme, pazarlama ve hizmet eğitimini vereceği gibi aynı zamanda bölgesel desteğini de esirgemez. Marka reklam ve tanıtım işlerinin her biriyle kendisi ilgilenerek sizi de ailesine katar.

Hacıbey baklava, “hacıbey baklava ve dondurma” lokasyonuna uygun hareket eden insanlarla çalışmak ister. Bayilik için bazı istekleri olan marka öncelikle titiz, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem vere, iletişim yönü güçlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek olan kişilerle çalışmak ister. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka açılacak olan iş yerinin Avm’lerde ya da yaya trafiğini en işlek olduğu caddelerde açılmasını ister.

Mağaza lokasyonları bayilik dileğinde bulunan kişiler tarafından belirlenmekte olup 30-150 metrekare arası büyüklükte ve belirlenen lokasyonlar Hacıbey Tatlıcılık tarafından tüm kolaylıklar ve avantajlı seçenekler ile verilmektedir. Dekorasyon ile ilgili Hacıbey’in belirlediği mimarlar belirli bir konsept hazırlayarak bayilik talebinde bulunanlara kolaylıklar ve imkanlar sağlar. Başka kolaylık ve avantajlardan birisi de personel eğitiminin Hacıbey Tatlıcılık tarafından verilmiş olmasıdır.

Hacıbey Tatlıcılık franchising sistemi ile açılacak şubeler için önceliğini İstanbul’a vermektedir.

Hacıbey Tatlıcılık tatlı çeşitleri ve güler yüzlü çalışanları ile hizmette sınır tanımayan bir anlayışa sahiptir. Müşteri memnuniyetini temel felsefe edinen Hacıbey Tatlıcılık sizlere daima hizmette öncelik ve ayrıcalık tanır.

1980 yılında İstanbul Erenköy’de faaliyete başlayan Hacıbey Tatlıcılık zamanla büyümeye ve sektörde yerini almaya başlamıştır. Zengin menüsü ve güler yüzlü ekip arkadaşları ile sizlere hizmette fırsatlar ve ayrıcalıklar sunmaktadır.

2000 metre kare kapalı alanında yüksek düzeyde soğuk oda depolama modern tesislerinde Hacıbey Tatlıcılık baklava, dondurma, börek, pasta ve sütlü tatlılar üretmektedir.

Sektör olarak kendini kanıtlamış olan Hacıbey Tatlıcılık sizlere daima hizmette ulaşılmaz damak lezzeti sunar. Tatlı sektörü titizlik ve dikkkat özen isteyen bir sektördür. Bu noktada hijyene önem veren çalışanları ile Hacıbey Tatlıcılık daima size ayrıcalıklar sunmaya devam edecektir. Gerek titiz ve ivedilik ile çalışan personelleri gerekse de alanında yetkin uzman yöneticileri ile her zaman sizlerin hizmetine hazırdır.

Tatlı sektöründe Türkiye’nin incilerinden olan Hacıbey Tatlıcılık bayilik alacaklara sağladığı kolaylıklar ve müşteri memnuniyeti ile sürekli ön plandadır. Edindiği yılların tecrübesi ile sizlere her zaman hizmette kolaylıklar ve ayrıcalıklar sunmaya hazır olan firmamız git gide Türkiye’de büyümekte ve genişlemektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum